Audentese SG/Noortekoondis üllatas veerandfinaalseeria avamängus EMÜ/Structurat

Meeste esiliigas tehti algust kahe võiduni peetavate veerandfinaalseeriatega, kui kaheksast veerandfinalistist käisid eile väljakul kaks ja täna kuus. Homme toimuvad seeriate korduskohtumised.

Favoriitidest teenis võidu põhiturniiri teine BMF/Rakvere Võrkpalliklubi, mängides võõrsil 3:0 (25:21, 25:21, 25:18) tulemusega üle põhiturniiri seitsmenda meeskonna Danpower/Võru Võrkpalliklubi. Üllatust ei pakkunud ka Kiilis toimunud kohtumine, milles EstNor/Kiili jäi 1:3 (25:19, 19:25, 14:25, 14:25) resultaadiga alla Tallinna Ülikoolile. Mihkel Nuut tõi võitjatele 20 ja Jasper Laus kaotajatele 14 punkti. Mängu saab uuesti vaadata SIIN. Põhiturniiril saavutas EstNor/Kiili kaheksanda ja Tallinna Ülikool esikoha.

Tõeline põnevusetendus rullus lahti Paikusel, kus põhiturniiril viiendaks tulnud COOLBET Pärnu võõrustas põhiturniiri neljandat Selver Tallinn Spordikooli. Tänavusel hooajal kahel korral 2:3 tulemusega Selverile kaotanud COOLBET Pärnu võttis kolmandas omavahelises kohtumises magusa revanši, saavutades kodupubliku abiga 3:2 (25:22, 22:25, 16:25, 25:21, 15:12) võidu.

Suurima üllatuse eest hoolitses põhiturniiril kuuenda koha hõivanud Audentese SG/Noortekoondis, võites kodusaalis 3:0 (25:21, 25:20, 25:19) resultaadiga põhiturniiril kolmandaks tulnud EMÜ/Structura. Audentese spordihoones peetud mängu kordus asub SIIN.

Pühapäeval toimuvad kõikide seeriate korduskohtumised põhiturniiril kõrgema koha saanud võistkondade kodusaalis.