N50+ M55+

N50+ ja M55+ EMV veteranide võrkpallis toimuvad 13.04.2024 Väike-Maarja Spordihoones algusega kell 11.

Võistlustele registreerimine on alanud ja kestab kuni 07.04.2024.a. Ühendust võiksid võtta ka poolikud olemasolevad koosseisud ja ka üksiküritajad, kes sooviksid võrkpallist osa saada! priidik.saluri@mail.ee või tel.5072280, samas saab ka infot turniiri ja võimalike muutuste kohta pärast võistkondade registreerumist. Päeval toitlustab ja õhtul võõrustab meid Georgi Söögituba. Võimalus ka ööbima jääda, majutust pakub Sisekaitseakadeemia päästekool

Tasuda saab oma raha eest kohapeal.

 

Juhend

Võistlused toimuvad naisseenioritele vanuses N50+, 1974.a. sündinud ja vanemad (lubatud üks 1976.a.sündinud mängija)

Ja meesseenioritele vanuses M55+, 1969.a. sündinud ja vanemad (lubatud üks 1971.a.sündinud mängija)

Võistkonnad võivad olla komplekteeritud piirkonnavabalt ja erineda erinevatel võistlustel.

Võistkonna suurus medalitega autasustamisel on 6-9 mängijat.

Võistlussüsteem: Alla viie võistkonna mängitakse turniirina kõik-kõigiga läbi 3-st parem 21 punktini, otsustav geim 15 punktini kõik 1-se vahega. Iga mäng selgitab võitja, mille alusel kantakse turniiritabeli võit 2 punkti ja kaotus 0 punkti.

Üle viie võistkonna mängitakse alagruppides turniiridena ning siis risti ja kohamängud. Kolme ja enama alagrupi korral alagruppides turniirina ja siis alagruppide võitjate vahelise turniirina.

Võistluspäeva hommikul korraldaja ettepanekul (sõltuvalt võistkondade arvust) teatades sellest esindajate koosolekul, võib: – lühendada põhigeimi 17-ni, otsustavat geimi 11-ni. Või kokkuleppel esindajatega lühendada mängu kahe geimiliseks, kas siis 21-ni või 17-ni kahe punkti vahega. Turniiri tabelisse märgitakse geimide võitude arv(iga geimivõit annab ühe punkti)

Eesti Meistrivõistluste võistkonna osavõtutasu on à 90 €=(10€x9) võistkond. Tasuda sularahas kohapeal võistluspäeva hommikul. Osavõtutasu võib täpsustuda võistluste nädalal.

Võistkondade esindajad võtavad võistkonna registreerimisega (võistluse nädala esmas- või teisipäeval ) kohustuse tasuda osavõtutasu ka võistkonna mitteilmumisel võistlusele.

Korraldajad jätavad endale õiguse pärast võistkondade registreerumist teha muudatusi ja ümberkorraldusi turniiri osas.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: