Eestlased välismaal

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2020-2021 hooajal
Seisuga 07.10.2020

Nimi Perekonnanimi Klubi Võistkond Riik
Natalja Bratuhhina ANORTHOSIS Famagusta Anorthosis Famagusta CYP
Kertu Laak Chieri 76 Volleyball SRL SD S.S.D. A RL CHIERI ’76 VOLLEYBALL ITA
Kristiine Miilen VANDOEUVRE NANCY VNVB 1 FRA
Anu Ennok VC Mamer VC Mamer LUX
Melissa Varlõgina ASPTT CAEN NATIONALE 3 FRA
Merlin Hurt VC Mamer VC Mamer LUX
Hanna Pajula VOLLEY SATURNUS MICHELBEKE Volley Saturnus Michelbeke Liga A Dames BEL
Laura Parts VC Tirol VC Tirol AUT
Liis Kullerkann VOLERO LE CANNET VOLERO LE CANNET PRO FRA
Anett Hollas Sport Union Bisamberg SG UNIONvolleys Bisamberg/Hollabrunn AUT
Polina Bratuhhina TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball FRA
Liis Starkopf Volley Pizol Damen 2.Liga SUI
Tuule Treiberg Amager VK Amager VK – VolleyLiga DEN
Marju Friis Stockmann Middelfart VK Middelfart VK DEN
Ingrid Kiisk LiigaPloki LiigaPloki FIN
Taavi Nõmmistu NEA SALAMINA Famagusta NEA SALAMINA Famagusta CYP
Robert Täht Asseco Resovia SA Asseco Resovia Rzeszów POL
Timo Tammemaa Asseco Resovia SA Asseco Resovia Rzeszów POL
Karli Allik NETZHOPPERS KW-Bestensee Netzhoppers SolWo Königspark KW GER
Martti Juhkami VfB Friedrichshafen VfB Friedrichshafen GER
Dmytro Pashytskyy Zenit Sankt-Peterburg Zenit Sankt-Peterburg RUS
Kevin Saar APOEL Nicosia APOEL CYP
Robert Viiber VK Příbram VK Euro Sitex Příbram CZE
Mart Naaber A.D. Club Voleibol Teruel C.V. Teruel ESP
Henri Treial ST NAZAIRE V.B. ATLANTIQUE St-Nazaire VB Atlantique FRA
Ardo Kreek ARAGO SETE VOLLEY-BALL ARAGO DE SETE Volley Ball FRA
Markkus Keel Akaa-Volley Akaa- Volley FIN
Niko Haapakoski Selver Tallinn VC Selver Tallinn EST
Oliver Venno QATAR POLICE SPORTS Qatar Police Sports QAT
Andri Aganits PAOK TAA Thessaloniki PAOK Thessaloniki GRE

 

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2019-2020 hooajal
Seisuga 01.11.2019

Eesnimi Perekonnanimi Klubi Võistkond Riik
Polina Bratuhhina TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball FRA
Triin Proovel OMONIA Nicosia OMONIA Nicosia – 2nd League CYP
Hanna Pajula VOLLEY SATURNUS MICHELBEKE Volley Saturnus Michelbeke Liga A Dames BEL
Juliana Usanov Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 2 GER
Liis Kullerkann LEVALLOIS SPORTING CLUB Levallois Sporting Club FRA
Kristiine Miilen PANNAXIAKOS A.O.N. PANNAXIAKOS A.O.N. GRE
Merlin Hurt VC Mamer VC Mamer LUX
Liis Starkopf KSV KSV DEN
Eliise Hollas TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball FRA
Nette Peit LP Viesti salo LP Viesti Salo FIN
Natalja Bratuhhina ANORTHOSIS Famagusta Anorthosis Famagusta CYP
Tuule Treiberg KSV KSV DEN
Anu Ennok LP Viesti salo LP Viesti Salo FIN
Polina Bratuhhina TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball FRA
Kertu Laak Chieri 76 Volleyball SRL SD S.S.D. A RL CHIERI ’76 VOLLEYBALL ITA
Darja Kuzmitšova VB ROMANAIS Nationale 2 FRA
Anna Kajalina ASD Giuseppe Cesari ASD CUTROFIANO ITA
Anett Hollas VC Simmering VC Simmering AUT
Markkus Keel VB0679  Lindemans Aalst Lindemans AALST EUROMILLIONS VOLLEY LEAGUE BEL
Ardo Kreek PARIS VOLLEY UNIVERSITE CLUB Paris Volley FRA
Hindrek Pulk CHAUMONT VOLLEY-BALL 52 Haute Marne CHAUMONT VOLLEY BALL FRA
Martti Juhkami VfB Friedrichshafen VfB Friedrichshafen GER
Timo Tammemaa TOURS VOLLEY-BALL TOURS VOLLEY-BALL FRA
Dmytro Pashytskyy KUZBASS  KEMEROVO KUZBASS  KEMEROVO RUS
Kevin Saar F.L. SAINT QUENTIN  VB Ligue B FRA
Mart Naaber Akaa-Volley Akaa- Volley FIN
Kristo Kollo C.S.M. ARCADA GALATI C.S.M. Arcada GALATI ROU
Robert Täht Sir Safety Perugia SCSD ARL 2017-18 Sir Safety Conad Perugia ITA
Dimitriy Korotkov BW2005 AXIS GUIBERTIN AXIS GUIBERTIN LIGA B BEL
Mart Tarkin Auckland Central Volleyball Club ACVC NZL
Joosep Matt Harbour Raiders Volleyball Club Raiders Development NZL
Robert Viiber VK Odolena Voda VK Odolena Voda CZE
Taavi Nõmmistu Volley Näfels Biogas Volley Näfels I SUI
Renee Teppan STADE POITEVIN VOLLEY BEACH Stade Poitevin Volley Beach FRA
Siim Põlluäär Polisportiva Tuscania SSD ARL Maury’s Assicurazioni Tuscania ITA
Andri Aganits L0334  VC GREENYARD MAASEIK GREENYARD Maaseik BEL
Oliver Venno GALATASARAY Galatasaray TUR
Andrus Raadik ARHAVI VOLEYBOL ARTVIN VOLEYBOL TUR


************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2018-2019 hooajal
Seisuga 11.09.2018
Suurem osa Eesti mängijaid teeb kaasa meistriliigas, esliigas mängijate puhul on see sulgudes märgitud.

Mehed:

Robert Täht – Izmiri Arkas Spor (Türgi)

Oliver Venno – Istanbuli Galatasaray (Türgi)

Kert Toobal – Lubini Cuprum (Poola)

Renee Teppan – Belchatowi PGE Skra (Poola)

Andri Aganits – Maaseiki Noliko (Belgia)

Timo Tammemaa – Maaseiki Noliko (Belgia)

Keith Pupart – Maaseiki Noliko (Belgia)

Dmitri Korotkov – Axis Guibertin (Belgia)

Ardo Kreek – Pariisi Volley (Prantsusmaa, esiliiga)

Martti Juhkami – Tourcoing (Prantsusmaa)

Kristo Kollo – VBC Mondovi (Itaalia, esiliiga)

Henri Treial –  VBC Mondovi (Itaalia, esiliiga)

Markkus Keel – SK Posojilica Aich-Dob (Austria)

Robert Viiber – Odolena Voda (Tšehhi)

Kevin Saar – Luzerni Volley (Šveits)

Andrus Raadik – Savo Volley (Soome)

Karli Allik – Bukaresti Steaua (Rumeenia)

Naised:

Anu Ennok – Nancy Vandoeuvre (Prantsusmaa)

Liis Kullerkann – Nancy Vandoeuvre (Prantsusmaa)

Eliise Hollas – Terville´i Florange (Prantsusmaa, esiliiga)

Kristel Moor – Terville´i Florange (Prantsusmaa, esiliiga)

Polina Bratuhhina-Pitou – Terville´i Florange (Prantsusmaa, esiliiga)

Kristiine Miilen – Terville´i Florange (Prantsusmaa, esiliiga)

Kaisa Bahmatsev – Volley Sedisol Farciennes (Belgia)

Hanna Pajula – Volley Sedisol Farciennes (Belgia)

Kertu Laak – Salo LP Viesti (Soome)

Anna Kajalina – Pallovoro Pinerolo DSV (Itaalia, esiliiga)

Anett Hollas – Sollentuna VK (Rootsi)

Nette Peit – LP Kangasala (Soome)

Eliisa Peit – LP-Vampula (Soome)

Merlin Hurt – VC Strassen (Luksemburg)

Treenerid:

Rainer Vassiljev – Lubini Cuprum (Poola)

Oliver Lüütsepp – Akaa-Volley  (Soome)


************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2017-2018 hooajal
Seisuga 16.10.2017

Eesnimi Perenimi Riik Klubi Võistkond
Eliise Hollas FRA TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball
Polina Bratuhhina FRA TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball
Dmytro Pashytskyy RUS KUZBASS  KEMEROVO KUZBASS  KEMEROVO
Martti Juhkami FRA SAEMS TOURCOING VB TLM
Eliisa Peit FRA AS MONACO AS MONACO Elite F
Liis Kullerkann FRA UNION ST. FRANCAIS ST CLOUD PARIS Pro F
Kevin Soo GER Chemie Volley Mitteldeutschland Chemie Volley Mitteldeutschland
Oksana Bosjanok FRA VB ROMANAIS ELITE F
Ardo Kreek FRA PARIS VOLLEY UNIVERSITE CLUB Paris Volley
Roland Pajuleht DEN Ikast KFUM Volley Ikast KFUM Volley – 1. division
Timo Tammemaa BEL L0334  MAASEIK NOLIKO Maaseik
Andres Toobal SVK VK Prievidza VK PRIEVIDZA
Renee Teppan ITA Trentino Volley Srl s.s.d. Trentino Volley srl SSD
Oliver Venno TUR MALİYE PİYANGO First Team
Henri Treial CZE VK Karlovarsko ČEZ Karlovarsko
Andri Aganits FRA MONTPELLIER VOLLEY U.C. Montpellier Volley UC
Juliana Usanov GER Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 2
Anu Ennok SUI Sm’Aesch Pfeffingen NL A Team
Kert Toobal FRA RENNES VOLLEY 35 RENNES VOLLEY 35
Rait Rikberg BEL W0091 MENEN PAR-KY MENEN
Kristo Kollo SUI TV Schönenwerd Volley Schönenwerd
Andrus Raadik FIN Pielaveden Sampo Pielaveden Sampo
Natalja Bratuhhina CYP ANORTHOSIS Famagusta Anorthosis Famagusta
Robert Viiber POR Assoc. Jovens Fonte Bastardo Assoc. Jovens Fonte Bastardo
Martin Lukka FIN Kyyjärven Kyky Kyyjärven Kyky M1
Karli Allik GER SWD powervolleys DUEREN SWD powervolleys DÜREN
Kristiine Miilen FRA SAINT-RAPHAEL VAR VOLLEY SAINT-RAPHAEL VAR VOLLEY bALL
Kertu Laak FIN LP Viesti salo LP Viesti Salo
Kadi Kullerkann TUR YESILBAYRAMIC YESILBAYRAMIC
Keith Pupart POL Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Robert Täht POL Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Mart Tarkin NZL Auckland Central Volleyball Club ACVC
Merlin Hurt SUI VBC Aadorf VBC Aadorf I
Alan Nurk SCO Volleyball Aberdeen Volleyball Aberdeen
Indrek Verro SUI TV Schönenwerd Volley Schönenwerd Herren II
Martin Thalfeldt NOR NTNUI Volleyball NTNUI
Tuule Treiberg DEN KSV KSV
Liis Starkopf DEN KSV KSV
Anna Kajalina ITA ASD Teodora Casadio ASD Teodora Casadio
Barbara Ainola ENG Tendring VC Tendring VC Ladies
Vaido Sooäär CYP ETHNIKOS Latsion Ethnikos LATSION
Nette Peit SUI
SUI
Volley Köniz
Volley Lugano
Edelline Köniz
Volley Lugano
Rajur Hint MLT Aloysians Volleyball Club Aloysians
Hollas Anett FRA AS Meudonnaise AS Meudon


************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2016-2017 hooajal
Seisuga 04.01.2017

 Eesnimi Perekonnanimi Riik Klubi Võistkond
Oksana Bosjanok FRA VB ROMANAIS Volley Ball Romanais
Liis Kullerkann GER SWE Volley-Team Erfurt Schwarz-Weiß Erfurt
Nette Peit SWE Lindesberg VBK Lindesberg Volley
Eliise Hollas FRA TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball
Polina Bratuhhina FRA TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball II
Anu Ennok SUI Sm’Aesch Pfeffingen NL A Team
Kristiine Miilen FIN Woman Volley Wovo N-liiga
Anna Kajalina FRA SAINT-RAPHAEL VAR VOLLEY SAINT-RAPHAEL VAR VOLLEY bALL
Natalja Bratuhhina CYP ANORTHOSIS Famagusta Anorthosis Famagusta
Polina Bratuhhina FRA TERVILLE FLORANGE O.C. TFOC Volley-ball
Kadi Kullerkann  NED  Eurosped TVT  Eurosped
Andri Aganits FRA STADE POITEVIN VOLLEY BEACH Stade Poitevin Volley Beach
Kert Toobal FRA RENNES VOLLEY 35 RENNES VOLLEY 35
Ardo Kreek FRA PARIS VOLLEY UNIVERSITE CLUB Paris Volley
Renee Teppan AUT VT Hypo Tirol HYPO TIROL Volleyballteam
Martti Juhkami AUT VT Hypo Tirol HYPO TIROL Volleyballteam
Thor-Sten Vertmann BEL Bruxelles Est Volley Club Bruxelles Est VC
Olari Venno GER VC Gotha 1. Herren
Taavi Nõmmistu BEL L0334  MAASEIK NOLIKO Maaseik
Kristo Kollo SUI TV Schönenwerd Volley Schönenwerd
Henri Treial CZE VK Karlovarsko ČEZ Karlovarsko
Timo Tammemaa FRA TOULOUSE O.A.C.-T.U.C. TOULOUSE O.A.C.-T.U.C.
Dmytro Pashytskyy POL Trefl Gdansk S.A. LOTOS Trefl Gdańsk
Oliver Venno TUR MALİYE PİYANGO First Team
Robert Täht POL Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Keith Pupart POL Cuprum Lubin Cuprum Lubin
Tanel Tammet FIN Kyyjärven Kyky Kyyjärven Kyky M1
Andres Toobal BEL AA1333 ANTWERPEN Topvolley CALLANT Antwerp
Maksim Ševtšenko LAT Volejbola klubs “Valka” Valka
Mikk Markus Sihver AUS Melbourne University Blues Uni Blues Men’s
Andrus Raadik FIN Pielaveden Sampo Pielaveden Sampo
Martti Keel FIN Pielaveden Sampo Pielaveden Sampo

************
Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2015-2016 hooajal
Seisuga 20.01.2016

NAISED

Oksana Bosjanok             VB ROMANAIS, Prantsusmaa
Darja Kuzmitsova             VB ROMANAIS, Prantsusmaa
Dorit Heinastu   US VILLEJUIF, Prantsusmaa
Kristiine Miilen   Woman Volley, Soome
Eliise Hollas        Pieksämäki Volley  Soome
Liis Kullerkann    Meralco Power Spikers, Filipiinid; SWE Volley-Team Erfurt, Saksamaa
Anu Ennok          Sm’Aesch Pfeffingen, Šveits
Anna Kajalina     SAINT-RAPHAEL VAR VOLLEY, Prantsusmaa
Polina Bratuhhina            Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa
Natalja Bratuhhina          ANORTHOSIS Famagusta, Küpros
Nette Peit           US VILLEJUIF, Prantsusmaa


MEHED

Oliver Venno      ZİRAAT BANKASI, Türgi
Thor-Sten Vertmann       Bruxelles Est Volley Club, Belgia
Renee Teppan    VT Hypo Tirol, Austria
Keith Pupart       Cuprum Lubin, Poola
Robert Täht        Cuprum Lubin, Poola
Maksim Ševtšenko           Volejbola klubs “Valka”, Läti
Oliver Koroljov   Volejbola klubs “Valka”, Läti
Andri Aganits      Stade Poitevin Volley Beach, Prantsusmaa
Ardo Kreek          Paris Volley Universitate, Prantsusmaa
Kert Toobal        RENNES VOLLEY 35, Prantsusmaa
Martti Juhkami  RENNES VOLLEY 35, Prantsusmaa
Dmytro Pashytskyy          Asseco Resovia SA, Poola
Talkop Jörgen    Bruxelles Est Volley Club, Belgia

************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2014-2015 hooajal
Seisuga 1.11.2014

NAISED

Polina Bratuhhina (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Natalja Bratuhhina (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Oksana Bosjanok (VB ROMANAIS, Prantsusmaa)
Anu Ennok (LP Viesti Salo, Soome)
Anna Kajalina (Neruda Volley ASD, Itaalia)
Darja Kuzmitsova (VB ROMANAIS, Prantsusmaa)
Eliisa Peit (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Reelika Raap (AS Monaco, Prantsusmaa)
Kadri Puri (CLUB VOLEIBOL SANT CUGAT, Hispaania)
Merilin Salben (AEK Larnaca, Küpros)
Dorit Heinastu (US VILLEJUIF, Prantsusmaa)
Nette Peit (Lindesberg VBK, Rootsi)
Olga Plehhanova (Brøndby VK, Taani)
Triin Proovel (OLYMPIADA NEAPOLIS, Küpros)
Mari-Liis Tori (VOLLEY-BALL CLUB TOULOUSAIN, Prantsusmaa)
Marju Fiss Stockmann (Øster Starup – Vester Nebel IF, Taani)


MEHED

Keith Pupart (Arago Sete Volley-Ball, Prantsusmaa)
Kert Toobal (İNEGÖL BELEDİYE SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ, Türgi)
Ardo Kreek (Paris Volley Universitate, Prantsusmaa)
Andri Aganits (Altotevere Città di Castello SSD, Itaalia)
Oliver Venno (VT Hypo Tirol, Austria)
Martti Juhkami (VT Hypo Tirol, Austria)
Dmytro Pashytskyy (KS Cuprum Lubin, Poola)
Tauno Lipp (Hurrikaani-Loimaa, Soome)
Taavi Sadam (Kyyjärven Kyky, Soome)
Urmas Pülzü (Øster Starup – Vester Nebel IF, Taani)
Renee Teppan (Altotevere Città di Castello SSD, Itaalia)
Mart Tiisaar (LEKA Volley, Soome)
Maksim Sevtšenko (Volejbola klubs “Valka”, Läti)

************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2013-2014 hooajal
Seisuga 1.11.2013

NAISED

Triin Treiblut (Mikkelin Passarit, Soome)
Polina Bratuhhina (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Natalja Bratuhhina (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Oksana Bosjanok (VB ROMANAIS, Prantsusmaa)
Moonika Riet (Phoenix Sports Club, Malta)
Julija Mõnnakmäe (Katrineholms VK, Rootsi)
Anu Ennok (LP Viesti Salo, Soome)
Anna Kajalina (Promoball VBF, Itaalia)
Darja Kuzmitsova (VB ROMANAIS, Prantsusmaa)
Eliisa Peit (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Reelika Raap (AS Monaco, Prantsusmaa)
Triin Tibar (IL TRIO Volleyball, Norra)

MEHED

Keith Pupart (Arago Sete Volley-Ball, Prantsusmaa)
Raimo Pajusalu (Rennes’i Volley 35, Prantsusmaa)
Kert Toobal (Gümüshane Torul Genclik, Türgi)
Ardo Kreek (Paris Volley Universitate, Prantsusmaa)
Jarek Jänes (Oslo Volley, Norra)
Andri Aganits (TV Bühl, Saksamaa)
Oliver Venno (Prikamye Perm, Venemaa)
Olari Venno (Rantaperkiön Isku Tampere, Soome)
Kristjan Kurik (VBC Servette Star-Onex, Šveits)
Martti Juhkami (TV Bühl, Saksamaa)
Dmytro Pashytskyy (AS CANNES VB, Prantsusmaa)
Tauno Lipp (Kyyjärven Kyky, Soome)
Taavi Sadam (Kyyjärven Kyky, Soome)
Kaupo Tamm (Raision Loimu Juniorit, Soome)
Madis Järveots (Vantaan Lentopallo, Soome)
Urmas Pülzü (Oster Starup Vestern Nebel  IF)

****************************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2012-2013 hooajal
Seisuga 1.11.2012

NAISED

Kristel Kiens (Huki Jyväskylä, Soome)
Polina Bratuhhina (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Natalja Bratuhhina (Terville’i Florange O.C., Prantsusmaa)
Oksana Bosjanok (VB ROMANAIS, Prantsusmaa)
Triin Kuusk (Fortuna Odense Volley, Rootsi)
Anu Ennok (Oriveden Ponnistus, Soome)
Anna Kajalina (Pallavolo Villanterio SRL, Itaalia)
Darja Kuzmitsova (VB ROMANAIS, Prantsusmaa)

MEHED

Keith Pupart (Rennes’i Volley 35, Prantsusmaa)
Raimo Pajusalu (Rennes’i Volley 35, Prantsusmaa)
Kert Toobal (DÖRT EYLÜL BELEDIYE SPOR, Türgi)
Eivo Žuravljov (VBO679 ASSE-LENNIK, Belgia)
Eerik Jago (Hurrikaani-Loimaa, Soome)
Ardo Kreek (Paris Volley Universitate, Prantsusmaa)
Martti Rosenblatt (Kyyjärven Kyky, Soome)
Meris Merisaar (Korson Veto, Soome)
Andres Toobal (Amicale Laique de Canteleu Maromme V.B., Prantsusmaa)
Oliver Venno (Budvanska Rivijera, Montenegro)
Kristjan Kurik (VBC Servette Star-Onex, Šveits)
Sander Steinberg (Pohjois-Karjalan Liiga-Riento, Soome)
Dmytro Pashytskyy (AS CANNES VB, Prantsusmaa)
Tauno Lipp (Holte IF, Taani)
Taavi Sadam (Himingan Urheilijat, Soome)
Kaupo Tamm (Korson Veto, Soome)

**********************************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2011-2012 hooajal
Seisuga 01.02.2012

NAISED

Natalja Bratuhhina (AEL Limassol, Küpros)
Polina Bratuhhina (Terville’i Florange, Prantsusmaa)
Anna Kajalina (Piacenza Rebecchi, Itaalia)
Kristel Kiens (Pieksamäki Volley)
Darja Kuzmitsova (VB Romanais, Prantsusmaa)
Katre Laanes (LP Kangasala, Soome)
Janika Lillipuu (Finikas Pylas, Küpros)
Liis Kullerkann (Ohio University, USA)

MEHED

Eerik Jago (WO534 Knack Roeselare, Belgia)
Kardo Kõresaar (Societa’ Pallavolo Loreto SRL, Itaalia)
Ardo Kreek (AZS Politechnika warszawska, Poola)
Pavel Kružajev (Hurrikaani-Loimaa, Soome)
Meris Merisaar (Korson veto, Soome)
Jaanus Nõmmsalu (Tyumen TYUMEN), Venemaa
Raimo Pajusalu (Rennes Volley 35, Prantsusmaa)
Dmytro Pashytskyy (AS Cannes VB, Prantsusmaa)
Keith Pupart (Rennes Volley 35, Prantsusmaa)
Kert Toobal (DÖRT EYLÜL BELEDIYE SPOR, Türgi)
Oliver Venno (VfB Friedrichschafen, Saksamaa)
Eivo Žuraljov (Nea Salamina Famagusta, Küpros)

**********************************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2010-2011 hooajal
Seisuga 21.10.2010

NAISED

Darja Kuzmitsova (Stod Volley, Norra)
Oksana Bosjanok (Stod Volley, Norra)
Katre Laanes (Orivesi Ponnistus, Soome)
Liis Kullerkann (Ohio University, USA)
Julia Mõnnakmäe (Örebro Volley, Rootsi)
Kristiina Raap (Sollentuna Volley, Rootsi)
Olga Aleksejeva (Svedala Volley, Rootsi)
Polina Bratuhhina (Terville’i Florange, Prantsusmaa)
Natalja Bratuhhina (Nicosia Olympiada, Küpros)
Anna Kajalina (Piacenza Rebecchi, Itaalia)
Triin Kuusk (Nicosia Panidaliakos, Küpros)

MEHED

Keith Pupart (Rennes’i Volley, Prantsusmaa)
Raimo Pajusalu (Rennes’i Volley, Prantsusmaa)
Eerik Jago (Milano CheBanca, Itaalia)
Oliver Venno (VfB Friedrichschafen, Saksamaa)
Kardo Kõresaar (Loreto Energy Resources, Itaalia)
Kert Toobal (Olsztyni AZS, Poola)
Ardo Kreek (Varssavi Polütehnikum, Poola)
Sander Steinberg (Saloniki PAOK, Kreeka)
Pavel Kružajev (Saloniki Epikuros, Kreeka)
Eivo Žuraljov (Limassoli Salamina, Küpros)

**********************************

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2009-2010 hooajal
Seisuga 9.10.2009

MEHED

PRANTSUSMAA
Jaanus Nõmmsalu (Beauvais Oise)
Keith Pupart (Rennes’i Volley)
Raimo Pajusalu (Rennes’i Volley)
Kert Toobal (Saint-Quentini Foyer Laïque)
Sten Esna (Narbonne’i Volley)

POOLA
Ardo Kreek (Rzeszówi Resovia)

AUSTRIA
Eerik Jago (Innsbrucki Hypo Tirol)

SOOME
Sten Kruuda (Valkeakoski Isku-Veikot)
Markus Tammaru (Enonkoski Pyrintö)

SLOVEENIA
Oliver Venno (Bledi ACH)

ROOTSI
Ragnar Pähn (Tierp Volley)

KÜPROS
Eivo Žuravljov (Limassoli Salamina)
Meris Merisaar (Pafose Dionysos)
Priit Luik (Pafose Dionysos)
Argo Arak (Derinia)

ŠVEITS
Kristjan Kurik (Genfi Servette)

NAISED 

ITAALIA
Anna Kajalina (Piacenza Rebecchi)

PRANTSUSMAA
Polina Bratuhhina (Terville’i Florange)

USA
Heidi Luks (Arkansase Ülikool)

ROOTSI
Kristiina Raap (Sollentuna Volley)
Olga Aleksejeva (Svedala Volley)
Julija Mõnnakmäe (Örebro Volley)

KÜPROS
Natalja Bratuhhina (Nicosia Panidaliakos)
Triin Kuusk (Larnaca AEK)
Krista Vahter (Larnaca AEK)

********

Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2007-2008 hooajal
Seisuga 30.09.2007

Meistriliigad
MEHED
1. Raimo PAJUSALU (ROSELARE Knack Randstad, Belgia)
2. Eerik JAGO (renditud PADOVA Antonveneta, Itaalia A1 meeskonnast A2 meeskonda Stilcasa Salento d’Amare Taviano) 
3. Kert TOOBAL (Golden River, Menen, Belgia)
4. Sten ESNA (RENNES Volley, Prantsusmaa)
5. Jaanus NÕMMSALU (THESSALONIKI PAOK, Kreeka)
6. Pavel KRUŽAJEV (ATEENA Milon, Kreeka)
7. Eivo ZHURAVLJOV (NEA SALAMINA AMMOCHOSTOS, Küpros)
8. Sten KRUUDA (Isku-Volley, Soome)

NAISED 
1. Katre LAANES (Oriveten Ponnistus, Soome)
2. Helen VESIK (Pihtiputaan Pislaploki)

Madalamad liigad
MEHED
1. Ako SALUR (KORSO Veto, Soome)
2. Janno KÜLAOTS (Mäntän Valo, Soome I liiga)??

NAISED 
1. Marju TERAS (………., Prantsusmaa)
2. Merle VILU (Alavieskan Viri, Soome I liiga)???
3. Kadri Määttä (Vili) (HÄMEENLINNAN TARMO LP KANGASALA, Soome I liiga)
Inna MUSIKUS-RAUNIO (Vilppulan Tähti)???

***********
Info välismaal mängivate Eesti võrkpallurite kohta 2006-2007 hooajal

Seisuga 25.02.2007

Meistriliigad
MEHED

1. Eerik JAGO (PADOVA Antonveneta, Itaalia)
2. Raimo PAJUSALU (ROSELARE Knack Randstad, Belgia)
3. Kert TOOBAL (SALO Piivolley, Soome)
4. Janis SIRELPUU (AVERBODE Slaapcomfort Beets-Patteet, Belgia)
5. Kristjan ÕUEKALLAS (MOERSER Sportclub, Saksamaa)
6. Jaanus NÕMMSALU (AVIGNON Volley-Ball, Prantsusmaa)
7. Sten ESNA (RENNES Volley, Prantsusmaa)
8. Ako SALUR (KORSO Veto, Soome)
9. Pavel KRUŽAJEV (Paphiakos, Paphos Küpros)
10. Eivo ZHURAVLJOV (Limassol AEK Karavan, Küpros)
11. Argo ARAK (Limassol, Anorthosis, Küpros)

NAISED 

1. Katre LAANES (MELUN Val De Seine La Rochette, Prantsusmaa)
2. Marju TERAS (NANCY Vandoeuvre Volley-ball, Prantsusmaa)
3. Tene TALV (Vanaja RC, Soome)
4. Helen SUVANTO-VESIK (JOENSUU Prihat)
5. Kristel KUNGLA (SOMERO Pallo, Soome)
6. Anna-Liisa SUTT (Limassol, Küpros)

Madalamad liigad
MEHED
1. Janno KÜLAOTS (Mäntän Valo, Soome I liiga)
2. Sten KRUUDA (Valepa, Soome)

NAISED 
1. Merle VILU (Alavieskan Viri, Soome I liiga)
2. Inna MUSIKUS-RAUNIO (Vilppulan Tähti)

Oliver Venno ZİRAAT BANKASI (TUR)
Thor-Sten Vertmann Bruxelles Est Volley Club (BEL)
Renee Teppan VB ROMANAIS (FRA)
Keith Pupart Cuprum Lubin (POL)
Robert Täht Cuprum Lubin (POL)
Maksim Ševtšenko Volejbola klubs “Valka” (LAT)
Oliver Koroljov Volejbola klubs “Valka” (LAT)
Andri Aganits Stade Poitevin Volley Beach
Ardo Kreek Paris Volley Universitate
Kert Toobal RENNES VOLLEY 35 (FRA)
Martti Juhkami RENNES VOLLEY 35 (FRA)
Dmytro Pashytskyy Asseco Resovia SA (POL)
Talkop Jörgen Bruxelles Est Volley Club (BEL)
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: