Playoffid

Kui kõik alagrupid on lõpetanud, tekivad tähtede asemele võistkondade nimed. Seega hiljemalt 31.01 keskööks (v.a. naised ja mehed I tugevusgrupp) Kui 31.01.24 kella 00:00-ks on puuduvaid tulemusi, siis asendan need 01.02.2024 päeva jooksul mõlemale võistkonnale 0:3 kaotuseks (mängust loobumiseks).

Lisaregistreerimisi on võimalik veel teha iga tugevusgrupi juures väljatoodud kuupäevadeni, kui võistkonna koosseis ei ületa 16. liiget.

Natuke ka kohtunikest. Alates playoffidest peab I tugevusgrupi mängudel olema kaks kohtunikku vältimaks teravaimaid vaidlusi.

Teistel tugevusgruppidel on kahe kohtuniku kasutamine soovituslik, võib ka nii, et külalisvõistkond organiseerib ühe kohtuniku ja koduvõistkond teise. Suhelge omavahel ja leidke mõlemale poolele sobiv lahendus.

Kellel ei õnnestunud alagrupist edasi pääseda, siis Rahvaliiga turniir on selleks hooajaks lõppenud.

MEHED

Mehed I tugevusgrupp

Põhiturniiri 4 esimest võistkonda pääsevad otse finaalturniirile. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 10.03.2024. Alates 11.03.2024 Meeste I tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa.

Poolfinaalis mängivad omavahel põhiturniiri kohad 1 ja 4 ning kohad 2 ja 3.

Mehed II tugevusgrupp

Igast alagrupist saab edasi 3 paremat võistkonda ja lisaks veel 2 parimat alagruppide peale kokku, ehk 20 tiimi. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 31.01.2024. Alates 01.02.2024 Meeste II tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa. Esimene ring “puul” ülemisel real asuva võistkonna kodusaalis (osad tiimid puhkavad)- võitjad liiguvad edasi teise ringi ning teine ring “puul” ülemisel real asuva võistkonna kodusaalis. Võitjad liiguvad edasi veerandfinaalidesse, kus mängitakse 2 mängu, vajadusel kuldne geim. Esimene veerandfinaal mäng toimub “puul” alumisel real oleva võistkonna juures ning teine mäng ja vajadusel kuldne geim “puul” ülemisel real oleva võistkonna kodusaalis.

Teine ring “puul” 1/8 finaal, üks mäng kuni 25.02.2024
Veerandfinaalid- 2 mängu (vajadusel kuldne geim) veerandfinaali esimene mäng kuni 06.03.24
veerandfinaali teine mäng kuni 17.03.24
Finaalturniir Lähtel 29-30 märts 2024

Mehed III tugevusgrupp

Edasi pääseb alagruppidest A ja C 2 tiimi ja 4 tiimi B,D,E,F alagruppidest ja lisaks 4 parimat, kokku 24 tiimi. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 31.01.2024. Alates 01.02.2024 Meeste III tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa.  Esimeses ringis mängitakse üks mäng “puul” ülemisel real asuva võistkonna kodusaalis. Võitja liigub edasi “puu” teise ringi, kus mängitakse samuti üks mäng “puu” ülemisel real ootava võistkonna kodusaalis. Veerandfinaalis mängitakse kaks mängu- esimene mäng “puu” alumise rea võistkonna juures ning teine mäng ja vajadusel kuldne geim “puu” ülemise rea võistkonna kodusaalis.

Oru VK 3 0 Sirius 3 1 (11)
VK Seltskond 2 2 3 VK Kramp Vanamehed 0 3 (15)

Naised I tugevusgrupp

Mõlemast alagrupist pääseb edasi 4 võistkonda, kokku 8 tiimi. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 14.02.2024. Alates 15.02.2024 Naiste I tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa. Veerandfinaalid mängitakse kahe mängu võiduni. Esimene ja vajadusel kolmas mäng mängitakse “puul” kõrgema asetusega võistkonna kodusaalis.

Naised II tugevusgrupp

Igast alagrupist pääseb edasi 4 võistkonda, ehk 16 tiimi. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 31.01.2024. Alates 01.02.2024 Naiste II tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa. Esimeses ringis mängitakse 2 mängu, esimene mäng “puul” alumisel real asuva võistkonna kodusaalis ning teine mäng ja vajadusel kuldne geim “puu” ülemise rea võistkonna kodusaalis. Võitja liigub edasi järgmisesse ringi, kus mängitakse veerandfinaalides samuti kaks mängu ja vajadusel kuldne geim. Esimene mäng toimub “puul” alumisel real oleva võistkonna juures ning teine mäng ja vajadusel kuldne geim “puul” ülemisel real oleva võistkonna kodusaalis.

Sega I tugevusgrupp

Kõik võistkonnad pääsevad automaatselt finaalturniirile. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 10.03.2024. Alates 11.03.2024 Sega I tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa. Poolfinaalis mängivad omavahel põhiturniiri kohad 1 ja 4 ning 2 ja 3.

Sega II tugevusgrupp

Igast alagrupist pääseb edasi 3 parimat ja lisaks 3 parimat kõikidest alagruppidest kokku. Kokku 24 tiimi. Viimane põhiturniiri mäng peab olema peetud 31.01.2024. Alates 01.02.2024 Sega II tugevusgrupi võistkondadesse mängijaid juurde lisada ei saa. Esimeses ringis mängitakse üks mäng “puul” ülemisel real asuva võistkonna kodusaalis. Võitja liigub edasi teise ringi, kus mängitakse samuti üks mäng “puul” ülemisel real ootava võistkonna kodusaalis. Veerandfinaalis mängitakse kaks mängu- esimene mäng “puu” alumise rea võistkonna juures ning teine mäng ja vajadusel kuldne geim “puu” ülemise rea võistkonna kodusaalis.