Sekretariaat ja projektijuhid

AADRESS: Tondi 84, 11316 TALLINN

Helen VEERMÄE
EVF peasekretär
+ 372 508 1146
helen@volley.ee

Robin RISTMÄE
Võistluste direktor, rahvusmeeskond
+ 372 552 9135
Tel: +372 603 1552
robin@volley.ee

Toomas VARA
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
+372 515 0229
toomas.vara@volley.ee

Mihkel SAGAR
Noortekoondised, rahvusnaiskond
+ 372 5690 2104
Tel: +372 603 1552
mihkel@volley.ee

Ülle KAMA
Tehniline sekretär,
Noortespordi koordinaator
evf@evf.ee
+ 372 503 0619
Tel: +372 603 1550

Karol PAAS
Credit24 Meistriliiga tegevjuht
+372 509 7454
karol@evf.ee

Gadi ROHTJÄRV
Naiste liigade projektijuht
+ 372 5559 4174
gadi@volley.ee

Laura MILK
Koolispordi, Rahvaliiga  projektijuht
+ 372 523 1971
laura@volley.ee

Mariel GREGOR
Avalike suhete ja kommunikatsiooni spetsialist
+372 5305 1250
mariel.gregor@volley.ee

Rando SOOME
Noortetöö arendusjuht
+372 5342 9052
rando@volley.ee

Liis NESLER
Rannavõrkpalli projektijuht
+372 5822 8737
liis.nesler@volley.ee

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: