Meeste reiting

Meeste reiting peale 6. etappi.

Jrk Nimi Piirkond 1. etapp 2. etapp 3.etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp KOKKU
1 Taavi Põllu Jõhvi 14 14 14 14 12 14 82
2 Kristjan Kaska Viljandi 14 14 12 10 14 10 74
3 Mart Vahter Kuressaare 8 14 14 14 10 12 72
4 Rasmus Klaas Pirita 8 14 14 14 12 10 72
5 Mart Mandel Võru 14 12 12 12 12 10 72
6 Alo Reitav Hiiumaa 14 12 14 8 14 8 70
7 Illo Hansing Kääriku 14 12 14 14 12 4 70
8 Riko-Tepo Teppan Paide 14 10 10 12 12 12 70
9 Marko Virkoja Paide 12 8 14 14 8 14 70
10 Priit Nukki Taebla 12 14 14 8 8 14 70
11 Tom Torn Kuressaare 7 12 12 12 12 14 69
12 Jaan Joosep Raavik Viljandi 14 10 14 7 12 12 69
13 Andri Adson Võru 12 14 7 14 14 8 69
14 Silver Laidro Hiiumaa 14 8 12 10 14 10 68
15 Kristjan Kabanen Hiiumaa 12 14 10 6 12 12 66
16 Simo Venski Hiiumaa 14 14 14 10 14 66
17 Risto Merimaa Hiiumaa 10 10 12 6 14 14 66
18 Tom Mario Välja Paide 14 14 12 8 10 8 66
19 Jõnn Sooniste Pirita 14 14 10 14 8 6 66
20 Mikk Maurer Põltsamaa 12 14 14 12 14 66
21 Janar Kuld Taebla 12 10 12 12 14 6 66
22 Rauno Mõts Tõrva 8 14 14 12 14 3 65
23 Janek Vallimäe Jõhvi 10 12 12 12 10 8 64
24 Raul Missik Viljandi 12 12 7 14 10 8 63
25 Ero Reitav Hiiumaa 12 8 10 12 10 10 62
26 Kristofer Rand Kuressaare 10 14 10 10 8 10 62
27 Steven Martin Lillipuu Paide 10 8 14 6 14 10 62
28 Jaanus Võrno Jõhvi 8 10 14 12 7 10 61
29 Paul Mihkel Maasalu Kohila 14 14 10 7 8 8 61
30 Wolly Sepp Rakvere 14 2 14 14 7 10 61
31 Anton Laus Pirita 14 12 10 12 12 60
32 Marten Stopkin Kohila 12 7 12 14 14 59
33 Riivo Siilamets Rakvere 12 12 6 1 14 14 59
34 Mikk Sepp Kuressaare 12 0 10 14 14 8 58
35 Rein Uibo Kääriku 14 12 7 8 10 7 58
36 Rando Pähn Kääriku 8 14 12 4 8 12 58
37 Martin Mõttus Kääriku 12 8 10 14 14 58
38 Viljar Männamaa Taebla 6 8 12 10 10 12 58
39 Taivo Valdur Põltsamaa 14 7 14 14 8 57
40 Ivo Õunapuu Tõrva 12 10 10 7 12 6 57
41 Tambet Halistvee Kohila 14 8 4 10 10 10 56
42 Siim Hallik Võru 12 6 10 8 8 12 56
43 Graivo Hallikas Kääriku 14 10 7 14 10 55
44 Aksel Õunapuu Paide 14 12 8 14 7 55
45 Miko Moppel Paide 7 14 7 10 7 10 55
46 Tarmo Kivimäe Paide 7 12 6 6 10 14 55
47 Oliver Siilbek Põltsamaa 5 14 8 8 10 10 55
48 Sten-Priit Hunt Kloogaranna 12 14 14 14 54
49 Joosep Bammer Kohila 8 10 8 12 12 4 54
50 Kait Rosenberg Kohila 10 0 10 14 6 14 54
51 Dmitri Mikhalevich Pirita 10 12 8 10 14 54
52 Märt Maurer Põltsamaa 14 6 10 12 5 7 54
53 Günther Koppel Taebla 8 5 14 7 12 8 54
54 Ardi Kikas Viljandi 12 5 10 6 7 14 54
55 Kertjan Novek Hiiumaa 12 10 12 7 12 53
56 Taavi Vipp Kuressaare 12 0 14 7 14 6 53
57 Kristjan Lepp Kuressaare 10 0 7 14 8 14 53
58 Veiko Natus Paide 8 7 12 7 12 7 53
59 Rauno Pikver Põltsamaa 10 14 14 2 7 6 53
60 Paul Kangro Tartu 14 6 5 6 8 14 53
61 Mihkel Mustmaa Võru 12 7 14 10 10 53
62 Kristjan Palm Jõhvi 12 14 14 12 52
63 Elari Roes Kloogaranna 10 14 10 7 3 8 52
64 Kaur Jasson Kloogaranna 8 6 6 10 10 12 52
65 Karl Eerik Läänaru Kohila 14 14 6 6 12 52
66 Kaur Kõue Kuressaare 14 12 12 14 52
67 Alex Lojander Põltsamaa 4 12 5 5 14 12 52
68 Priit Tigane Võru 10 14 14 14 52
69 Olari Malk Kuressaare 8 8 6 10 12 7 51
70 Marko Aleksejev Taebla 14 12 6 6 6 7 51
71 Eduard Desjatski Võru 4 12 14 7 14 51
72 Erki Varbola Haven Kakumäe 10 12 14 2 12 50
73 Taivo Kolberg Jõhvi 14 14 14 8 50
74 Siim Kaarel Maasalu Kohila 8 10 7 10 7 8 50
75 Raivo Mägi Taebla 7 10 10 14 5 4 50
76 Hendrik Naar Taebla 14 7 7 12 10 50
77 Ingmar Juur Tartu 14 10 10 10 6 50
78 Ragnar Kaasiku Tartu 8 5 10 1 14 12 50
79 Carlos Püüding Kuressaare 10 8 8 8 7 8 49
80 Steven Kuusk Kuressaare 14 12 7 0 6 10 49
81 Karel Mälk Kuressaare 8 7 8 12 6 7 48
82 Ardo Rosin Põltsamaa 6 6 12 12 12 48
83 Urmas Liiv Taebla 5 12 7 4 10 10 48
84 Heiki Pilm Tõrva 6 8 7 5 14 8 48
85 Kristofer Pajuste Kuressaare 8 7 10 10 12 47
86 Eduard Mäits Paide 10 6 10 7 8 6 47
87 Karmo Ojasaare Paide 12 7 6 10 12 47
88 Sander Perillus Paide 7 12 14 14 47
89 Eduard Ševtšenko Pirita 12 8 8 12 7 47
90 Risto Vilu Rakvere 7 5 12 12 10 1 47
91 Meelis Saarmäe Taebla 5 7 7 12 4 12 47
92 Glen Malinovski Taebla 12 8 8 5 14 47
93 Kristjan Maade Haven Kakumäe 7 4 7 14 14 46
94 Lauri Rauk Haven Kakumäe 6 12 14 14 46
95 Kristo Forsel Kohila 7 12 14 8 5 46
96 Uku Kesküla Kohila 10 12 6 5 7 6 46
97 Oliver Luik Kohila 6 6 12 5 10 7 46
98 Jaagup Lehes Kääriku 12 7 14 7 6 46
99 Dan Kannel Paide 12 8 14 12 46
100 Tarel Ummik Pirita 14 10 14 8 46
101 Arvi Kesküla Põltsamaa 10 10 6 6 4 10 46
102 Taavi Käsk Taebla 6 7 14 14 5 46
103 Meelis Nukki Taebla 10 4 8 10 14 46
104 Sander Lepp Tartu 12 10 12 12 46
105 Kermo Toobal Viljandi 7 12 6 7 14 46
106 Terek Skuin Võru 5 12 10 7 6 6 46
107 Hannes Rammo Võru 7 6 7 14 12 46
108 Krister Õun Kohila 12 12 14 7 45
109 Gunnar Kerge Kääriku 8 14 7 10 6 45
110 Riivo Lehiste Põltsamaa 12 10 10 8 5 45
111 Kristofer Virkoja Haven Kakumäe 10 14 14 5 1 44
112 Kermo Vinkler Jõhvi 10 12 12 10 44
113 Kristjan Lepist Kloogaranna 14 8 2 8 12 44
114 Jaan Eerik Maasalu Kohila 5 7 6 6 8 12 44
115 Tarmo Viks Kääriku 10 8 6 5 7 8 44
116 Vahur Sillasoo Paide 14 12 10 8 44
117 Juhan Kinks Põltsamaa 8 5 8 10 8 5 44
118 Tobias Oja Tõrva 14 3 3 14 10 44
119 Ivo Venig Võru 7 8 8 7 7 7 44
120 Ain Järvalt Kääriku 10 5 8 10 10 43
121 Taivo Kivimäe Paide 6 10 8 12 7 43
122 Vassili Novikov Pirita 12 14 7 10 43
123 Peeter Simson Taebla 10 6 5 6 8 8 43
124 Ardo Klaos Tartu 14 14 6 1 8 43
125 Tanawin Boonraunya Viljandi 5 10 5 8 8 7 43
126 Kevin Põldsaar Võru 14 12 10 7 43
127 Marco Palandi Haven Kakumäe 7 6 14 14 1 42
128 Gregor Männi Jõhvi 8 14 10 10 42
129 Rasmus Piisang Kohila 14 7 7 14 42
130 Ervin Lember Kuressaare 7 10 6 7 0 12 42
131 Juhan Mõttus Kääriku 7 10 4 7 8 6 42
132 Velner Toom Kääriku 8 6 4 12 12 42
133 Ilmar Mõtus Paide 12 14 8 8 42
134 Romet Eessaar Põltsamaa 7 10 8 10 7 42
135 Gert Kaldmäe Rakvere 14 1 12 3 5 7 42
136 Rait Bachman Taebla 6 8 14 7 7 42
137 Meelis Tali Tartu 10 7 7 10 8 42
138 Sven Helve Viljandi 8 7 8 12 7 42
139 Renert Vidder Viljandi 8 7 5 5 5 12 42
140 Daniil Bassov Haven Kakumäe 12 14 3 12 41
141 Raul Pinta Haven Kakumäe 14 7 14 6 41
142 Urmo Saar Kuressaare 14 0 12 8 7 41
143 Toomas Orason Kääriku 7 8 5 5 6 10 41
144 Taavi Emajõe Põltsamaa 12 12 4 3 4 6 41
145 Markus Rafael Kalda Taebla 5 10 7 14 5 41
146 Regert Sinisalu Tõrva 3 12 4 8 12 2 41
147 Raigo Mõts Tõrva 7 6 10 6 12 41
148 Karl Rehe Võru 14 7 8 6 6 41
149 Üllar Täht Haven Kakumäe 4 8 2 12 14 40
150 Jasper Jakobson Kohila 8 6 12 14 40
151 Marius Männik Kohila 6 5 10 7 12 40
152 Ingar Dubolazov Kohila 10 6 5 8 5 6 40
153 Marten Freirik Pirita 14 14 12 40
154 Rain Rosenblatt Rakvere 7 10 10 1 12 40
155 Karmo Aros Rakvere 10 14 7 6 3 40
156 Samuel Põldaru Tartu 14 14 5 7 40
157 Egert Roodi Kohila 14 5 12 8 39
158 Jakob Vilhelm Maikalu Põltsamaa 14 12 7 6 39
159 Heiko Jakobson Taebla 8 4 10 5 8 4 39
160 Lauri Lilleoks Taebla 6 7 12 4 4 6 39
161 Kevor Jõgisalu Taebla 7 12 12 8 39
162 Kaspar Kallas Tõrva 12 5 5 10 7 39
163 Viljar Vare Viljandi 7 5 14 5 8 39
164 Maikl Saar Viljandi 5 7 7 12 8 39
165 Jon-Silver Eermaa Kloogaranna 10 14 12 2 38
166 Martin Pekka Paide 14 14 10 38
167 Boris Sumnikov Põltsamaa 6 10 12 4 6 38
168 Aigar Mund Rakvere 8 1 2 12 3 12 38
169 Robert Nukki Taebla 10 5 5 12 6 38
170 Lauri Kull Tartu 7 3 14 4 6 4 38
171 Märt Tolmusk Tartu 14 6 14 4 38
172 Erki Adams Viljandi 10 5 10 8 5 38
173 Miko Reimann Viljandi 8 12 12 6 38
174 Kristjan Jõemets Võru 6 6 8 10 8 38
175 Marek Palandi Haven Kakumäe 4 10 8 12 3 37
176 Toren Holder Vahesaar Kohila 6 8 10 8 5 37
177 Karl- August Tiirmaa Kääriku 10 8 12 7 37
178 Marko Olenko Taebla 3 14 8 5 7 37
179 Kaarel Ernits Tartu 6 5 2 14 10 37
180 Andreas Oja Tartu 12 10 1 12 2 37
181 Karlis Puusepp Kloogaranna 6 4 7 5 7 7 36
182 Sten-Markus Taasväli Kohila 14 0 8 14 36
183 Eno Pertman Pirita 8 6 6 8 8 36
184 Janek Joost Põltsamaa 6 10 8 12 36
185 Rannar Palm Rakvere 6 5 14 2 8 1 36
186 Maanus Jõevee Taebla 14 8 14 36
187 Lauri Loorits Taebla 14 10 12 36
188 Sander Tiits Tartu 8 4 12 12 36
189 Indrek Kriisa Tartu 14 8 14 36
190 Marion Vister Tõrva 6 12 10 4 4 36
191 Egon Ilisson Tõrva 14 12 5 5 36
192 Holger Purga Viljandi 6 10 10 10 36
193 Kajar Kivioja Võru 10 4 10 12 36
194 Mirko Märdimäe Võru 8 10 6 12 36
195 Andrus Soo Kloogaranna 5 10 8 2 8 2 35
196 Hendrik Luuken Kloogaranna 12 7 12 4 35
197 Aleksei Petrov Pirita 7 8 8 12 35
198 Iskender Mursalov Tartu 6 12 5 2 3 7 35
199 Janek Pisartšik Tõrva 4 14 3 14 35
200 Karl Kirt Tõrva 10 4 6 3 7 5 35
201 Alar Kukka Võru 7 6 14 8 35
202 Sten Maask Võru 7 14 14 35
203 Robert Luik Võru 6 7 12 10 35
204 Marko Tarassov Jõhvi 14 10 10 34
205 Jan Solovjov Kloogaranna 14 14 6 34
206 Markus Poomann Kohila 5 14 5 10 34
207 Rainis Karro Pirita 10 10 14 34
208 Alexander Medvedjev Pirita 12 8 14 34
209 William Kaldmaa Põltsamaa 7 14 7 6 34
210 Kaur Kattai Tartu 8 12 14 34
211 Erik Kergand Tartu 10 8 8 5 3 34
212 Siim Villako Tartu 7 8 12 2 5 34
213 Aksel Aavik Viljandi 10 10 14 34
214 Kaimar Männigo Viljandi 12 8 14 34
215 Joonas Jurs Võru 8 10 6 10 34
216 Markus Nõmmik Kloogaranna 12 5 4 1 5 6 33
217 William Vahesalu Kohila 7 14 8 4 33
218 Tõnis Org Kääriku 7 14 12 33
219 Roland Kozlov Paide 7 6 8 12 33
220 Gustav Rännel Paide 12 7 7 7 33
221 Jakob Goroško Põltsamaa 7 7 7 5 7 33
222 Koit Vaino Tartu 12 4 3 5 4 5 33
223 Jarek Tigane Viljandi 7 14 12 33
224 Urmas Pülzü Viljandi 7 8 8 10 33
225 Marco Kaare Haven Kakumäe 7 12 7 6 32
226 Madis Akel Rakvere 14 6 12 32
227 Mattias Kaus Taebla 5 10 7 6 4 32
228 Enno Hansson Tõrva 14 8 6 4 32
229 Peeter Kivioja Võru 4 5 8 7 8 32
230 Jaanus Oigemeel Haven Kakumäe 2 14 4 10 1 31
231 Andri Kaaremäe Haven Kakumäe 4 14 3 5 5 31
232 Egert Andrejev Kuressaare 12 7 0 0 12 31
233 Toomas Stroo Rakvere 14 3 8 5 1 31
234 Risto Pigul Viljandi 7 5 7 6 6 31
235 Tarmo Vaher Kääriku 12 8 6 4 30
236 Ragnar Häätarõ Rakvere 2 8 10 8 2 30
237 Ivar Intelmann Rakvere 12 14 4 30
238 Ivo Pent Rakvere 1 2 14 8 5 30
239 Rasmus Aasna Taebla 14 6 10 30
240 Taavi Turban Tartu 12 5 10 3 30
241 Kert Kromanov Haven Kakumäe 14 5 10 29
242 Kaidar Viikman Hiiumaa 14 7 8 29
243 Ülar Jõesaar Kloogaranna 5 6 2 6 10 29
244 Kristo Kombe Kuressaare 14 0 7 8 29
245 Sven Kautlenbach Kääriku 12 10 7 29
246 Edvard Notberg Pirita 8 14 7 29
247 Mark Sovtsa Pirita 10 7 12 29
248 Aigar Andero Peetso Rakvere 5 6 3 10 4 1 29
249 Enn Toming Rakvere 4 7 5 12 1 29
250 Erik Pillai 12 12 5 29
251 Imre Kõli Haven Kakumäe 6 7 8 7 28
252 Aldin Talve Haven Kakumäe 4 10 14 28
253 Karl Penu Hiiumaa 14 14 28
254 Frederick Kalmberg Kloogaranna 7 12 5 4 28
255 Illimar Gross Kloogaranna 8 10 2 6 2 28
256 Janno Võsamaa Kloogaranna 6 12 10 28
257 Hendrik Aavik Kohila 12 5 5 6 28
258 Hannes Reino-Alberi Paide 6 14 8 28
259 Mathias Külvi Pirita 14 14 28
260 Tanel Saar Rakvere 10 8 1 5 4 28
261 Oliver Saar Rakvere 5 4 8 10 1 28
262 Rauno Vilu Rakvere 3 14 3 6 1 1 28
263 Jaak Proosa Rakvere 10 7 2 3 6 28
264 Roger Tibar Taebla 14 7 7 28
265 Ardo Ojatamm Tartu 3 8 3 3 1 10 28
266 Karmo Pärn Tõrva 5 7 2 7 7 28
267 Rauno Tamme Viljandi 14 14 28
268 Kairon Eomois Võru 10 8 10 28
269 Lauri Ruuder Võru 10 10 8 28
270 Sergei Balan Haven Kakumäe 8 5 7 7 27
271 Raigo Pärs Rakvere 8 4 5 4 6 27
272 Rauno Laksberg Taebla 4 12 6 5 27
273 Gert-Marti Õunap Viljandi 7 6 14 27
274 Jarek Jänes Võru 14 5 8 27
275 Karl Eric Mõttus Kääriku 7 3 4 3 1 8 26
276 Kevin Saluste Paide 7 12 7 26
277 Ott Pedosk Põltsamaa 7 5 14 26
278 Lauri Ausmeel Rakvere 8 6 5 2 5 26
279 Ervin Paaliste Taebla 3 8 10 5 26
280 Kristjan Tamme Viljandi 14 12 26
281 Hendrik Hollas Võru 14 12 26
282 Keit Kivi Võru 14 12 26
283 Muzzamil Jafferoi Haven Kakumäe 5 12 8 25
284 Henri Liht Kohila 8 7 10 25
285 Eiko Tasa Paide 10 8 7 25
286 Toomas Tõnts Põltsamaa 7 7 5 6 25
287 Roland Aros Rakvere 12 4 7 2 25
288 Taimo Jõemägi Tõrva 7 8 10 25
289 Cenor Kõivoste Võru 8 4 7 6 25
290 Guido Aavik Kuressaare 14 10 0 0 0 24
291 Alo Pärnasalu Kääriku 10 14 24
292 Aivar Pruuli Kääriku 10 14 24
293 Meelis Maikalu Põltsamaa 5 8 4 7 24
294 Andrus Lehtpuu Rakvere 10 14 24
295 Ruben Madisson Rakvere 6 10 4 4 24
296 Kristopher Aljaste Taebla 8 6 10 24
297 Matis Russi Taebla 4 10 10 24
298 Meelis Lille Tartu 5 7 7 5 24
299 Roland Pajuleht Tõrva 14 10 24
300 Randy Elias Tõrva 10 14 24
301 Lennart Valem Haven Kakumäe 4 3 8 8 23
302 Anti Hamburg Kloogaranna 8 5 3 4 3 23
303 Markus Markna Kohila 6 0 7 10 23
304 Raido Paesüld Paide 10 6 7 23
305 Allain-Marco Anton Rakvere 3 12 1 7 23
306 Rauno Voolaid Haven Kakumäe 4 7 4 7 22
307 Johannes Lige Hiiumaa 10 12 22
308 Kerto Vinkler Jõhvi 12 10 22
309 Jarmo Usin Kloogaranna 12 10 22
310 Rain Randla Kloogaranna 3 12 7 22
311 Martin Pillam Kohila 8 0 4 0 10 22
312 Oskar Härmaste Kohila 8 0 14 22
313 Kaspar Järvalt Kuressaare 12 0 0 10 22
314 Andero Kapp Kääriku 8 6 8 22
315 Janar Lehtniir Paide 12 10 22
316 Kristjan Kivisaar Paide 8 14 22
317 Rauno Kööp Paide 8 14 22
318 Rauno Kuus Pirita 12 10 22
319 Päärn Laasi Taebla 8 14 22
320 Kurmo Külm Tõrva 10 12 22
321 Kaarel Kauts Viljandi 10 0 12 22
322 Jürgen Pill Võru 8 14 22
323 Aaron Alberi Võru 8 14 22
324 Ariano Suur Haven Kakumäe 3 12 6 21
325 Mirko Põllu Haven Kakumäe 2 4 10 1 4 21
326 Urmas Puusepp Haven Kakumäe 5 6 10 21
327 Ando Suviste Kohila 7 14 21
328 Rajur Hint Pirita 7 14 21
329 Andres Alamets Rakvere 2 12 1 4 1 1 21
330 Kerdo Aros Rakvere 1 1 8 10 1 21
331 Leho Aros Rakvere 3 10 8 21
332 Jan-Mattias Sibul Tõrva 8 6 4 3 21
333 Kris-Martin Väli Tõrva 4 7 2 4 4 21
334 Kendi Paet Haven Kakumäe 1 10 7 2 20
335 Mario Dobrus Kloogaranna 5 7 8 20
336 Madis Luuken Kloogaranna 4 8 8 20
337 Kristofer Johannes Arula Kuressaare 6 8 6 20
338 Ain Kanne Paide 10 10 20
339 Anatoli Bozko Pirita 10 10 20
340 Alexey Soloviev Pirita 8 12 20
341 Gert Opivalov Põltsamaa 5 2 5 8 20
342 Martin Kütt Tartu 12 7 1 20
343 Mihhail Matisinets Tartu 8 12 20
344 Rainis Reimann Viljandi 14 0 6 20
345 Mirko Janus Võru 14 6 20
346 Eddi Tomband Kloogaranna 4 7 8 19
347 Thomas Torgo Kohila 7 0 12 0 19
348 Karl-Erik Kirsipuu Põltsamaa 5 8 6 19
349 Anton Kreisberg Rakvere 5 7 7 19
350 Kaljo Kõvask Taebla 4 5 5 5 19
351 Erko Lillemäe Tartu 5 14 19
352 Lauri Raev Tartu 7 12 19
353 Joosep Järvpõld Tartu 3 6 2 8 19
354 Kaido Lusik Tõrva 3 8 8 19
355 Armand Hansson Tõrva 6 7 6 19
356 Kasper Mast Jõhvi 6 12 18
357 Tõnis Raatmaa Kloogaranna 6 4 3 5 18
358 Tauri Maidla Kääriku 12 6 18
359 Aleksandr Rjabko Pirita 10 8 18
360 Matis Merivee Pirita 12 6 18
361 Viljo Emajõe Põltsamaa 6 5 4 3 18
362 Richard Kotke Rakvere 8 10 18
363 Marko Õunas Taebla 6 12 18
364 Kristjan Kuldmets Tartu 8 10 18
365 Romet Kivi Tõrva 3 7 8 18
366 Hannes Eskla Võru 10 8 18
367 Silver Rauk Võru 6 5 7 18
368 Martin Kalda Kloogaranna 5 12 17
369 Artur Kuning Kuressaare 7 0 10 0 0 17
370 Mait Mäemets Rakvere 12 5 17
371 Kristofer Rünt Taebla 12 5 17
372 Priit Põntson Tartu 7 2 4 4 17
373 Rasmus Enders Viljandi 10 7 17
374 Vidrik Joosu Võru 10 7 17
375 Andrel Lokna Haven Kakumäe 1 8 7 16
376 Kevin Saarnak Hiiumaa 8 8 16
377 Eero Välik Kohila 12 4 0 16
378 Mart Tiitsaar Kuressaare 8 8 0 16
379 Karl Taivo Kama Pirita 10 6 16
380 Tauno Põldpere Rakvere 8 1 1 6 16
381 Meelis Matkamäe Rakvere 6 10 16
382 Hans Kristian Matute Perner Tartu 3 6 4 3 16
383 Vahur Siimon Tõrva 5 3 8 16
384 Marko Liiva Viljandi 10 6 16
385 Jürgen Kolk Võru 4 12 16
386 Andremar Lembergs Haven Kakumäe 7 8 15
387 Roland Lilleõis Hiiumaa 12 3 15
388 Kristjan Hänni Kloogaranna 10 5 15
389 Rein Ant Kohila 10 0 5 0 15
390 Germo Matt Kääriku 14 1 15
391 Rein Kopli Rakvere 14 1 15
392 Argo Vahula Rakvere 14 1 15
393 Rasmus Pärs Rakvere 4 1 6 2 2 15
394 Daniil Korobov Tartu 3 12 15
395 Risto Laan Viljandi 8 7 15
396 Vyacheslav Bolkvaadze Haven Kakumäe 14 14
397 Märt Mandri Kloogaranna 14 14
398 Toomas Mändmets Kloogaranna 14 14
399 Johan Vahter Kuressaare 14 0 14
400 Raul Rehe Kääriku 14 14
401 Mait Kohk Paide 8 6 14
402 Anton Nurk Pirita 14 14
403 Mihkel Läänesaar Pirita 14 14
404 Oskar-Johannes Piibar Pirita 14 14
405 Tristan Urb Pirita 14 14
406 Andrey Kuzero Pirita 14 14
407 Taury Kiipus Põltsamaa 8 4 2 14
408 Alvar Paluoja Rakvere 4 6 3 1 14
409 Kaarel-Kristjan Rink Rakvere 7 7 14
410 Veiko Alliksoo Rakvere 14 14
411 Jüri Piiper Taebla 10 4 14
412 Madis Jõgisalu Taebla 14 14
413 Marcus Jundas Taebla 10 4 14
414 Raul Reesar Taebla 7 7 14
415 Tanel Küünarpuu Taebla 14 14
416 Mikko Jušin Tartu 14 14
417 Rauno Valo Tartu 14 14
418 Peeter Jõeloo Tartu 14 14
419 Aleks Mõttus Tõrva 14 14
420 Teet Meerits Viljandi 14 14
421 Ainar Arula Viljandi 14 14
422 Kardo Liitmäe Haven Kakumäe 10 3 13
423 Kaspar Kukkur Kohila 7 6 13
424 Robert-Heinrich Oolma Kohila 7 6 13
425 Alvar Langemets Pirita 8 5 13
426 Raul Pärs Rakvere 1 3 7 1 1 13
427 Margus Mekk Tartu 4 1 6 2 13
428 Kaivo Mänd Viljandi 8 5 13
429 Taavet Siimon Viljandi 7 6 13
430 Kermo Rannamäe Võru 7 6 13
431 Daniel Matuljonis Haven Kakumäe 12 12
432 Henri Kaljula Haven Kakumäe 12 12
433 Kenner Seiko Haven Kakumäe 12 12
434 Silver Temtšur Haven Kakumäe 14 5 6 12 5 14 12
435 Eerik Idarand Haven Kakumäe 6 2 3 1 12
436 Kaspar Kallas Haven Kakumäe 1 2 3 6 12
437 Sander Süld Hiiumaa 12 12
438 Steven Saarnak Hiiumaa 12 12
439 Lauri Preimann Hiiumaa 12 12
440 Ivo Stroo Jõhvi 12 12
441 Ekke Gross Kloogaranna 1 8 3 12
442 Raido Mais Kohila 12 0 0 12
443 Kristen Kangur Kohila 12 12
444 Henry Erik Kuressaare 12 0 0 0 12
445 Kristjan Haavik Kuressaare 12 0 12
446 Enno Eller Kääriku 12 12
447 Gunnar Sarapuu Kääriku 12 12
448 Siim Kallakmaa Paide 12 12
449 Hendrik Hermandi Pirita 12 12
450 Leho Virma Pirita 12 12
451 Norman Karits Pirita 12 12
452 Ronan Salmu Pirita 12 12
453 Sergei Timofejev Pirita 12 12
454 Robin Puss Pirita 12 12
455 Kevin Pütsepp Põltsamaa 12 12
456 Konrad Jaani Põltsamaa 12 12
457 Alar Tetting Rakvere 12 12
458 Gert Käsk Taebla 12 12
459 Lukas Kaup Taebla 12 12
460 Rauno Raudkepp Tõrva 12 12
461 Mattias Säre Tõrva 3 2 5 2 12
462 Bruno Takkel Viljandi 12 12
463 Jaanus Häkkinen Viljandi 12 12
464 Tanel Peelo Võru 12 12
465 Jevgeni Rogotski Haven Kakumäe 10 1 11
466 Rasmus Remlik Taebla 3 4 4 11
467 Thomas Chaffraix Tartu 5 6 11
468 Mihkel Anniloo Haven Kakumäe 10 10
469 Siim Eesalu Haven Kakumäe 10 10
470 Geni Ozuni Hiiumaa 10 10
471 Markus Juhe Hiiumaa 10 10
472 Oskar Liiber Hiiumaa 10 10
473 Arkadi Letjago Jõhvi 10 10
474 Kaspar Krauvärk Jõhvi 10 10
475 Oleg Zahharov Jõhvi 10 10
476 Peeter Sööt Jõhvi 10 10
477 Carlos Tults Kloogaranna 10 10
478 Mihhail Jakovlev Kloogaranna 10 10
479 Aivar Päri Kohila 10 0 10
480 Henri Heinmäe Kohila 10 0 10
481 Tarmo Teller Kohila 5 0 5 0 10
482 Cris Karlis Lepp Kuressaare 10 0 10
483 Egert Ader Kuressaare 10 0 0 0 10
484 Artti Aigro Kääriku 10 10
485 Mikk Kallakmaa Paide 10 10
486 Reigo Jagumann Paide 10 10
487 Robin Avamere Paide 10 10
488 Andrei Guljajev Pirita 10 10
489 Karl-Johannes Ellrand Pirita 10 10
490 Oliver Tuuling Pirita 10 10
491 Raigo Strastin Pirita 10 10
492 Indrek Pütsepp Põltsamaa 10 10
493 Kert Kärner Põltsamaa 4 6 10
494 Peeter Jaani Põltsamaa 10 10
495 Taavi Relvik Rakvere 10 10
496 Hans Kruusamägi Rakvere 1 1 1 6 1 10
497 Andreas Matute Tartu 10 10
498 Harri Mikker Tartu 5 2 3 10
499 Karl Tereping Tõrva 10 10
500 Kristjan Mikk Tõrva 10 10
501 Harlis Heliste Võru 10 10
502 Margus Peterson Võru 10 10
503 Ragnar Rebane Võru 10 10
504 Peeter Seppel Haven Kakumäe 1 8 9
505 Sten Michelson Tartu 4 5 9
506 Edgar Metsar Tõrva 5 4 9
507 Marek Kangur Haven Kakumäe 8 8
508 Mihkel Keinast Haven Kakumäe 8 8
509 Tomas Mändmets Haven Kakumäe 8 8
510 Joosep Aedma Hiiumaa 8 8
511 Luis Strandberg Hiiumaa 8 8
512 Markus Tisler Hiiumaa 8 8
513 Stefan Bötker Kloogaranna 6 2 8
514 Alo Kobin Kloogaranna 4 4 8
515 Marko Õis Kohila 8 0 8
516 Joonas Vares Kohila 8 8
517 Leo Laipaik Kuressaare 8 0 0 0 0 8
518 Reio Markkus Lepp Kuressaare 8 8
519 Marek Värk Kääriku 8 8
520 Veiko Tihemets Paide 8 8
521 Reimo Tõnise Paide 8 8
522 Tristan Vertmann Pirita 8 8
523 Aleksei Krasnov Pirita 8 8
524 Oleg Plodenko Pirita 8 8
525 Priit Kärg Põltsamaa 8 8
526 Marko Uusküla Põltsamaa 8 8
527 Eivo Lichfeldt Rakvere 8 8
528 Robin Reesar Taebla 4 4 8
529 Artur Mekk Tartu 6 2 8
530 Reio Helekivi Tartu 3 5 8
531 Matthias Kalja Tõrva 3 5 8
532 Tarmo Ranne Tõrva 3 5 8
533 Indrek Leesi Viljandi 8 8
534 Riivo Rüütel Viljandi 8 0 8
535 Hugo Palju Viljandi 8 8
536 Andre Alexander Sults Võru 8 8
537 Indrek Ojasoo Võru 8 8
538 Aleksander Seeder Haven Kakumäe 7 7
539 Krister Vellet Haven Kakumäe 1 6 7
540 Andres P Haven Kakumäe 7 7
541 Bruno Laur Hiiumaa 7 7
542 Alo Altement Hiiumaa 6 1 7
543 Jürmo Rooma Jõhvi 7 7
544 Andres Ruul Kloogaranna 7 7
545 Joosep Kuiva Kloogaranna 7 7
546 Marvin Kalju Kloogaranna 7 7
547 Ats Sander Soasepp Kohila 7 0 0 7
548 Karl Grüner Kohila 7 7
549 Taavi Link Kohila 7 7
550 Arthur Pärn Kuressaare 7 0 0 0 0 7
551 Filipp-Georg Uus Kuressaare 7 0 7
552 Rasmus Aksel Malk Kuressaare 7 0 0 0 7
553 Alar Tanni Kääriku 7 7
554 Arne Innos Kääriku 7 7
555 Enno Kurvits Kääriku 7 7
556 Virko Maidla Kääriku 7 7
557 Aleksei Zaboznokov Paide 7 7
558 Kristo Kiik Paide 7 7
559 Rasmus Rannala Pirita 7 7
560 Villem Jehe Pirita 7 7
561 Roman Bashkatov Pirita 7 7
562 Dmitri Minjailov Pirita 7 7
563 Sander Kundla Põltsamaa 7 7
564 Marko Susi Põltsamaa 7 7
565 Sven Bastig Rakvere 4 3 7
566 Aulis Vahula Rakvere 7 7
567 Jürgen Alekand Taebla 7 7
568 Vassili Gorevoi Taebla 7 7
569 Ken-Martti Holberg Tartu 7 7
570 Steven Meilus Tartu 7 7
571 Andri Sullan Tõrva 4 3 7
572 Meelis Hunt Viljandi 7 0 7
573 Aimur Tõllason Viljandi 7 7
574 Ergo Hünerson Viljandi 7 7
575 Gris Kallas Võru 7 7
576 Aleks Krause Haven Kakumäe 6 6
577 Mattias Erik Krause Haven Kakumäe 6 6
578 Aigar Terasmaa Kloogaranna 3 3 6
579 Lainer Bötker Kloogaranna 4 2 6
580 Arvi Künnapuu Kloogaranna 6 6
581 Jaan Kristjan Kaasik Kohila 6 0 6
582 Marek Kesküll Kohila 6 6
583 Pent Matti Mets Kohila 6 6
584 Imre Aasakivi Kuressaare 6 6
585 Aleksander Zebonenko Paide 6 6
586 Allan Kaljur Paide 6 6
587 Kaur Vilpuu Paide 6 6
588 Kiur Pindmaa Paide 6 6
589 Karl Lumi Pirita 6 6
590 Kris Traks Põltsamaa 6 6
591 Ivo Järvala Rakvere 6 6
592 Mihkel Juhkami Rakvere 1 2 3 6
593 Jaron Kariste Taebla 6 6
594 Markos Salumäe Tartu 1 5 6
595 Sander Tensing Tartu 6 6
596 Maki Karetin Tartu 6 6
597 William Cartmill Tõrva 6 6
598 Mart Särg Viljandi 6 6
599 Tanel Toomsalu Viljandi 6 6
600 Danel Kaur Võru 6 6
601 Kendron Tüür Võru 6 6
602 Andrei Nitsajev Haven Kakumäe 5 5
603 Karl Pargas Haven Kakumäe 5 5
604 Kristjan Pungas Haven Kakumäe 5 5
605 Kustas Krooni Haven Kakumäe 5 5
606 Martti Aru Haven Kakumäe 5 5
607 Sander Palang Haven Kakumäe 5 5
608 Mattias Nurmepuu Kohila 5 0 0 5
609 Sten-Markus Reinmets Kohila 5 0 5
610 Heldur Väljamäe Kohila 5 5
611 Hendrik Aasa Põltsamaa 5 5
612 Kevin Pihlak Rakvere 5 5
613 Olle Palu Taebla 5 5
614 Kaido Kaljula Viljandi 5 5
615 Kristjan Endrekson Viljandi 5 5
616 Madis Helve Viljandi 5 0 5
617 Sander Väljaots Viljandi 5 0 5
618 Taavi Tigasing Viljandi 5 5
619 Kert Laar Võru 5 5
620 Regan Rohumets Võru 5 5
621 Kristjan Niibon Haven Kakumäe 4 4
622 Tristan Türk Haven Kakumäe 4 4
623 Aleksei Bartnev Haven Kakumäe 4 4
624 Jasper Jõesaar Kloogaranna 4 4
625 Hans Nõmm Kloogaranna 4 4
626 Andres Aaliste Kääriku 4 4
627 Rain Randmaa Põltsamaa 4 4
628 Argo Orumaa Põltsamaa 4 4
629 Danny-Rocco Anton Rakvere 2 2 4
630 Siim Säde Rakvere 3 1 4
631 Silver Schönberg Taebla 4 4
632 Janek Vislapuu Võru 4 4
633 Kardo Kivioja Võru 4 4
634 Mersin Võrno Haven Kakumäe 3 3
635 Kristjan Järve Kloogaranna 3 3
636 Alo Toming Rakvere 3 3
637 Samuel Sert Taebla 3 3
638 Jesper Jürgens Tõrva 3 3
639 Rudi Kivimäe Tõrva 3 3
640 Carl Erik Klamas Haven Kakumäe 1 1 2
641 Ott Kiilaspää Haven Kakumäe 2 2
642 Sten Mirak Haven Kakumäe 2 2
643 Andre Truuts Haven Kakumäe 2 2
644 Karl Uiboleht Haven Kakumäe 2 2
645 Markko Kroonmäe Kloogaranna 2 2
646 Uku Gross Kloogaranna 2 2
647 Randel Toming Rakvere 1 1 2
648 Kert Koromanov Tartu 2 2
649 Ants Järvine Haven Kakumäe 1 1
650 Andres Must Haven Kakumäe 1 1
651 Jan Jürgen Luzgin Haven Kakumäe 1 1
652 Villem Tragon Haven Kakumäe 1 1
653 Tõnis Kaasik Haven Kakumäe 1 1
654 Hermas Lilleorg Kloogaranna 1 1
655 Karl Liblik Kloogaranna 1 1
656 Hendrik Tarum Rakvere 1 1
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: