Vigastustest räsitud Bigbank naaseb veerandfinaali avakohtumiselt Leedust kaotusega

Täna alustasid Cronimet liiga veerandfinaalidega Tartu Bigbank ja Gargždai Amber Volley ning 3:1 (25:13, 25:22, 24:26, 25:19) võidu võttis kodus mänginud Leedu klubi.

Kordusmäng toimub Tartu Ülikooli spordihoones pühapäeval, 25. veebruaril kell 16.00. Seal vajab Bigbank 3:0 või 3:1 võitu, et finaalturniirile pääseja selgitaks kuldne geim.

Täna oli ilma mitme põhimeheta mänginud Tartu klubi resultatiivseim Daniel Matheney, kes tõi 21 punkti (+12) ja pani sealhulgas 6 blokki. Timo Lõhmus lisas 12  (-4) ja Tamur Viidalepp 9 punkti (+2).

Eesti klubi vastuvõtt oli 55% ja rünnak 43%, blokiga teeniti 6 punkti ja servil löödi 3 ässa ning eksiti 15 pallingul.

Kui meeskonda ei saanud täna aidata Martti Juhkami, Mart Naaber ja Andris Širjakovs, siis pärast vigastusepausi oli taas platsil sidemängija Aleksander Eerma.

Amber Volley ridades panustas 23 punkti (+15) Matheus Veloso. Leedu klubi vastuvõtt oli 66% ja rünnak 54%, blokist saadi 11 ja servilt 8 punkti (10 viga).

Veerandfinaalide ajakava.

Cronimet liiga ja Optibet Naiste Balti liiga finaalturniirid toimuvad ühiselt Tallinnas TalTechi spordihoones 1. ja 2. märtsil.