Veerandfinaali uks jäi Mallorca MK-etapil Hollase ja Remmelga jaoks suletuks

Hispaanias Mallorcal toimuval Futures taseme MK-etapil jäi Eesti naiste rannavolle esipaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg pidama 12 parema seas.

Laupäeval toimunud mängus veerandfinaali koha eest kohtusid eestlannad Šveitsi duoga Leona Kernen – Muriel Bossart ning pidid vastu võtma 0:2 (15:21, 18:21) kaotuse. Sellega sai MK-etapp meie duo jaoks ka läbi.

Alagrupis said eestlannad teise koha. Teises alagrupimängus olid vastaseks sakslannad Janne Uhl – Paula Schürholz. Eesti duo kaotas avageimi 17:21, võitis teise 21:17 ning pidi otsustavas geimis tunnistama vastase 15:12 paremust. Nii said sakslannad C-alagrupis esikoha ja pääsesid otse veerandfinaali.

Esimeses alagrupimängus said nad 2:1 (24:22, 11:21, 15:12) jagu Prantsusmaad esindavatest Pia Szewcyck – Saofe Duvalist. Hollas ja Remmelg alistasid esimeses alagrupikohtumises 2:1 (21:9, 16:21, 15:12) Belgia paari Sarah Coolsi – Lisa Van Den Vonderi.