TBD Pharmatech/Kastre avas võiduarve

Kuuenda naiskonnana avas Meistriliigas võiduarve TBD Pharmatech/Kastre, kui neljas geimis võideti Pärnu Spordikooli.

Koduväljakul mänginud Tartu võistkond võitis avageimi 25:13, kuid kaotas teise 22:25 tulemusega. Kolmandas ja neljandas geimis olid taaskord paremad võõrustajad, kellele läks kirja 3:1 (25:13, 22:25, 25:21, 25:15) mänguvõit.

Rünnakul silmapaistva 59-protsendilise efektiivsusega tegutsenud Elina Lebedeva realiseeris 22 rünnakut, lisas ühe bloki- ja ühe servipunkti, kogudes üleplatsimängijana 24 punkti. Lebedeva näitas ka mängu parimat kasutegurit +18. Lisette Loos lisas võitu 13 ja Lill Kandimaa 11 punkti. Külaliste ridades lõpetas Annika Holland mängu 13, Reelika Raap 12 ja Elis Prunt 10 punktiga.

Kuigi servi vastuvõtul oli kindlam Pärnu esindus (positiivne vastuvõtt Pärnul 47% ja Tartul 31%), siis rünnakuid lahendasid paremini tartlannad – vastavalt 41% ja 29%. Blokipunkte märgiti võitjatele 12 ja kaotajatele 7.

Ühe kaotuse kõrvale esimese võidu teeninud TBD Pharmatech/Kastre paikneb kolme punktiga turniiritabelis kuuendal kohal, kahest mängust samuti ühe võitnud Pärnu Spordikool on samade punktide juures viies. 18. oktoobril kell 19 võõrustab turniiritabeli seitsmes naiskond Barrus/Võru Võrkpalliklubi TBD Pharmatech/Kastret.