TalTech/Tradehouse jätkab Meistriliigas täiseduga

TalTech/Tradehouse jätkab naiste Meistriliigas suurepärase hooga, kui kaheksas mängus geimi loovutatud ei ole. Täna pidi Taltechi paremust tunnistama Viimsi/Tallinna Ülikool.

Kodusaalis mänginud Viimsi/Tallinna Ülikool üheski geimis 20 punkti piiri ei ületanud, kogudes avageimis 15, teises 17 ja kolmandas 13 punkti, mis tähendas võõrustajate 0:3 (15:25, 17:25, 13:25) kaotust.

Mängu parimat kasutegurit +10 näidanud Marily Lass tõi võitjatele 13 ja Kätriin Põld 11 punkti. Sigrit Tänav rõõmustas kodupublikut seitsme punktiga. Koduvõistkond jäi selgelt alla rünnakul, näidates 20-protsendilist efektiivsust. Külaliste rünnakuefektiivsus oli 37%.

Täiseduga jätkav TalTech/Tradehouse on parimana kogunud 24 punkti, Viimsi/Tallinna Ülikool on kuuest mängust kogutud kuue punktiga viies.