TalTech jätkab koduseid meistrivõistlusi täiseduga

Naiste Meistriliigas kohtusid TalTech ja TBD Pharmatech/Kastre, kes eile kindlustasid koha Eesti karikavõistluste poolfinaalis. Tartu naiskond jäi favoriidi vastu geimivõiduta.

Kodusaalis mänginud TalTech võitis esimese geimi 25:19, teise 25:23 ja kolmanda 25:19 tulemusega, saavutades seega 3:0 (25:19, 25:23, 25:19) mänguvõidu. Ingrid Kiisk panustas võõrustajate edusse 13 ja Nette Peit 11 punkti. Tartlannade poolel oli 13 punktiga parimas hoos Lill Kandimaa, Kairin Tammel lisas külalistele 9 punkti.

Võitjad olid täpsemad servi vastuvõtul ja teravamad rünnakul, kui TalTechi vastuvõtt oli 40% ja rünnak 43%. Kaotajad lõid 27-protsendilise vastuvõtu juures punktiks 32% rünnakutest. Blokipunkte märgiti koduvõistkonnale kuus ja Tartu esindusele kolm.

Ainsana kaotuseta jätkav TalTech on võitnud kõik kaheksa mängu, paiknedes maksimaalse 24 punktiga tabeli tipus. Kuuest mängust kaks võitnud TBD Pharmatech/Kastre jätkab kuue punktiga kuuendal kohal.

Laupäeval kell 16 võõrustab tabeli viies naiskond Audentese SG/Noortekoondis ainsana võiduta jätkavat BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ja kell 18 kaheksandal kohal asuv Viimsi/Tallinna Ülikool teist kohta hoidvat Tartu Ülikool/Bigbanki. Pühapäeval kell 13 mängib seitsmendal real paiknev Pärnu Spordikool koduses Pärnu spordihallis Viimsi/Tallinna Ülikooliga ja Rae Spordikool/VIASTON kell 16.30 Jüri spordihoones Võru esindusega.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN