TalTech asus kindla võiduga veerandfinaalis eduseisu

Põhiturniiril esikoha saavutanud TalTech asus naiste Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeriat põhiturniiri kaheksanda Pärnu Spordikooli vastu juhtima, võttes avamängus kindla võidu.

Koduseinte toetust nautinud tiitlikaitsjaTalTech loovutas esimeses geimis 14 ja teises 15 punkti. Kodupubliku rõõmuks kujunes kohtumine kolmegeimiliseks, kui kolmandas geimis 25:13 tulemusega peale jäänud TalTech võttis 3:0 (25:14, 25:15, 25:13) võidu. Mängu statistika avalik ei ole.

Ka põhiturniiri omavahelistes kohtumistes TalTech Pärnu esindusele geimi ei loovutanud. Kahe võiduni peetava seeria teise kohtumise toimumisaeg selgunud ei ole.

Seni on toimunud üks veerandfinaalmäng, milles Rae Spordikool/VIASTON (põhiturniiri 2.) võitis 3:0 resultaadiga Viimsi/Tallinna Ülikooli (7.). Ülejäänud kahes veerandfinaalseerias kohtuvad Audentese SG/Noortekondis (4.) ja TBD Pharmatech Tartu (5.) ning Tartu Ülikool/Bigbank (3). ja Viljandi Metall (6.).

Põhiturniiri omavahelistes mängudes võttis TBD Pharmatech/Kastre esindus kodusaalis 3:1 võidu, Audentese spordihoones peetud kohtumises jäi 3:1 tulemusega peale koduvõistkond Audentese SG/Noortekoondis. TÜ/Bigbank saavutas põhiturniiri omavahelistes mängudes Viljandis 3:0 ja kodusaalis 3:1 võidu.