Rae Spordikool/VIASTON saavutas Eesti meistrivõistlustel viienda koha

Naiste Eesti meistrivõistlustel selgusid kohad viiendast seitsmendani, kui 5.-7. koha turniiri viimases mängus kohtusid Rae Spordikool/VIASTON ja TBD Pharmatech Tartu.

Kodusaalis mänginud Rae Spordikool/VIASTON loovutas esimeses ja teises geimis 19 punkti. Kolmandas geimis kogusid külalised samuti 19 punkti, mis tähendas võõrustajate 3:0 (25:19, 25:19, 25:19) võitu.

Kolmandas geimis kaheksa rünnakut realiseerinud Merili Kõrvel panustas võitu 20 punkti. Mirjam Karoliine Kask ja Marie Pohlak assisteerisid 8 punktiga. Kairin Tammel tõi Tartu naiskonna resultatiivseimana 16 punkti. Kuigi servi vastuvõtul olid täpsemad külalised (39%-29%), siis rünnakuid lahendasid paremini võõrustajad – 43%-33%.

5.-7. koha turniiril neljast mängust kolm võitnud ja kaheksa punkti kogunud Rae Spordikool/VIASTON saavutas Eesti meistrivõistlustel viienda koha. Samuti kaheksa punkti noppinud Viimsi/Tallinna Ülikool tuli kuuendaks ja kaks punkti teeninud TBD Pharmatech Tartu seitsmendaks. 30. märtsil toimub nii finaal- kui pronksiseerias teine mäng.