Paide Võrkpalliklubi 21. sünnipäevaturniir toimub 26. veebruaril

Paide Võrkpalliklubi korraldab 26. veebruaril E-Piim spordihallis segavõistkondade turniiri, et tähistada enda 21. sünnipäeva.  

Võistlused saavad alguse 26. veebruaril kell 10 ja maksimaalselt saavad osa võtta 20 võistkonda. Mängitakse kolmel normaalmõõtmetega väljakul ning korraga on platsil kolm nais- ja kolm meesmängijat. Mängude süsteem selgub eelregistreerimise lõppedes.

Registreerumine toimub SIIN kuni 14. veebruarini. Osavõtumaks on ühe mängija kohta 20 eurot ja see sisaldab lisaks päeva jooksul toimuvatele toredatele võrkpallilahingutele õhtusööki koos tantsumuusika ja auhindadega.

Osavõtumaks tasuda Paide Võrkpalliklubi a/a EE411010220008072017 SEB, märgusõna “VÕRKPALLITURNIIR ja VÕISTKONNA NIMI”. Viimane osavõtutasu ülekandmispäev on 21. veebruar. Osavõtumaksu tasumisega loetakse võistkond registreerituks. Soovi korral väljastab klubi arve.

Võistluste pidulik lõpetamine toimub Veskisilla kalamajas sama päeva õhtul kell 19.30, kus autasustatakse parimaid, tublimaid, edukamaid ja osavamaid.

Üritust toetavad: Veltsi Reisid OÜ, Pizzakiosk, Järvamaa Spordiliit.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: