Hooaja viimases mängus geimivõiduta jäänud Võru leppis üheksanda kohaga

Naiste Eesti meistrivõistlustel selgusid kohad seitsmendast üheksandani, kui 7.-9. koha turniiri viimases mängus kohtusid BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ja Viimsi/Tallinna Ülikool.

Kodusaalis mänginud Võru esindus kogus esimeses geimis 20 ja teises 17 punkti. Kolmandas geimis loovutsid külalised 20 punkti, mis tähendas Viimsi/Tallinna Ülikooli 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) võitu.

Kolmandas geimis kuus rünnakut realiseerinud Raili Hunt panustas võitu 19 punkti. Stefi Siht ja Triin Kaas assisteerisid 12 punktiga. Haide Haring ja Liisa Provotorov tõid Võru naiskonnale 10 punkti. Kuigi positiivne servi vastuvõtt oli parem koduvõistkonnal (55%-52%), siis rünnakuid lahendas paremini Viimsi/Tallinna Ülikool– 44%-31%.

7.-9. koha turniiril kõik neli mängu võitnud ja 11 punkti kogunud Viimsi/Tallinna Ülikool saavutas Eesti meistrivõistlustel seitsmenda koha. Neli punkti noppinud Pärnu Spordikool tuli kaheksandaks ja kolm punkti teeninud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi üheksandaks.

Poolteist nädalat tagasi kindlustas enda kolmanda Eesti meistritiitli TalTech. Rae Spordikool/VIASTON teenis tänavu hõbe- ja Tartu Ülikool/Bigbank pronksmedali. Audentese SG/Noortekoondis lõpetas hooaja neljanda, TBD Pharmatech/Kastre viienda ja Viljandi Metall kuuenda kohaga.