Optibet naiste Balti liiga esimeses mängus tundis võidurõõmu Tartu

Täna algas Optibet naiste Balti liiga uus hooaeg, kui omavahel kohtusid Eesti võistkonnad Audentese SG/Noortekoondis ja Tartu Ülikool/Bigbank. Kindla võidu võttis Tartu naiskond.

Avageimis jagus pinget kuni 17:17 seisuni, misjärel pääsesid võõrsil mänginud tartlannad 20:17 ette ja võtsid 25:22 geimivõidu. Teine ja kolmas geim olid ühepoolsed, kui koduvõistkond kogus vastavalt 7 ja 14 punkti, mis tähendas Tartu naiskonna 3:0 (25:22, 25:7, 25:14) võitu. Kolm punkti saavutanud Tartu esindus võttis ühtlasi sisse turniiritabeli esikoha, Audentes SG/Noortekoondis püüab punktiarvet avada homses kohtumise TalTechi vastu.

Võitjate ridades tegi silmapaistva etteaste viis serviässa löönud Annabel Huik, kes kogus 14 (+10) punkti. Salme Adeele Hollas toetas külalisi 8 punktiga. Võõrustajate ridades kogus Nora Lember 8 punkti.

Rünnakul oli tartlannad paremad numbritega 44%-26%, serviässade arvestuses 9-3 ja blokipunktides 11-2. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Pühapäeval kell 14 võõrustab TalTech koduses TalTechi Spordihoones Audentese SG/Noortekoondist ja Tartu naiskond samal ajal Tartu Ülikooli spordihoones Rae Spordikool/VIASTONit. Mängude otseülekanded on nähtavad SIIN.

Optibet naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN