Lõppes Estvarad Miniliiga poiste kolmas ja tüdrukute esimene hooaeg

Möödunud nädalal toimus Väätsa tervisekompleksis Estvarad Miniliiga poiste finaaletapp, mis tõi kohale 13 võistkonda. Tüdrukute viimasel etapil osales 19 võistkonda.

Poiste turniiril osutus parimaks Rakvere Spordikool I. Järgnesid Võru Spordikool I ja Selver I. Poiste kolmas hooaeg koosnes seitsmest etapist ja kokku osales 31 erinevat võistkonda. Kokkuvõttes võttis esikoha Rakvere Spordikool I. Võru võistkond saavutas teise ja Põltsamaa Spordikool I kolmanda koha.

Tüdrukute etapi võitis Rae I. Narva Spordikool Energia I hõivas teise ja Rakvere I kolmanda koha. Tüdrukute esimene hooaeg tõi kuue etapi jooksul võistlema 43 erinevat võistkonda. Sarja kokkuvõttes kogus enim punkte Narva. Selver VI võistkond teenis teise ja Rae kolmanda koha.

Korraldajad tänavad: Estvarad OÜ, Väätsa Tervisekompleks, IMSPORT MTÜ, osalejaid ja kõiki abilisi.