Noorte rannavõrkpalli karikasari stardib Laagris

13. juunil tehakse algust viie-etapilise noorte rannavõrkpalli karikavõistlustega, kui avaetapp toimub Laagris. 

Eelmisel hooajal karikasarjaga liitunud U12 vanuseklass jätkab ka tänavusel suvel. Lisaks võistlevad U14, U16 ja U18 vanuseklassi noored.

Eesti meistrivõistlusel saavad osaleda kõigi viie vanuseklassi ehk U12-U20 vanuseklassi noored. Turniiridele registreerimine läheb lukku etapinädala kolmapäeval kell 23.59 ja rohkem registreerida ei saa.

Karikasarja avaetapp toimub 13.-16. juunil Laagri Jõekääru Rannakeskuses ja teine 27.-30. juunil Kundas. Veel mängitakse Põltsamaal, Rakveres ja Väätsal.

Mängupäevad ja turniiri alguse kellaajad vanuste kaupa on järgmised: neljapäev U18 (poisid kell 10, tüdrukud kell 14), reede U16 (poisid kell 10, tüdrukud kell 14), laupäev U14 (poisid kell 10, tüdrukud kell 14) ja pühapäev U12 (poisid ja tüdrukud kell 11). Eesti meistrivõistlused toimuvad juuli lõpus ja augusti alguses Tartus.

Karikavõistlustel osalejad peavad olema tasunud 2024. aasta hooaja mängija litsentsitasu. Hooaja litsentsitasu on 10 eurot ja selle peavad tasuma ka välisriikide kodanikud. Litsentsi olemasolu ja tasumist kontrollivad karikavõistluste korraldajad. Litsentsitasu saab maksta siin.

Võistluste süsteem on sarnane eelmistele aastatele – arvesse läheb viiest etapist neli. Karikavõistluste ja Eesti meistrivõistluste juhend on leitav SIIN. Turniiridele saab registreeruda SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: