Noortekoondis/Audentese SG alustas Balti liigat kindla võiduga

Naiste Balti liiga jätkus täna Võrus toimunud mänguga, milles läksid vastamisi Eesti võistkonnad Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Noortekoondis/Audentese SG. Kindla võidu võttis külalisvõistkond.

Kui Võru esindus alustas Balti liiga hooaega möödunud nädalavahetusel 2:3 kaotusega Tallinna Ülikool/Kikasele, siis Noortekoondis/Audentese SG jaoks oli tegemist hooaja esimese ühisliiga mänguga. Kodupubliku kurvastuseks võrulannad geimivõiduni ei jõudnud, kui esimeses geimis koguti vaid 14, teises 15 ja kolmandas 19 punkti, mis tähendas Noortekoondis/Audentese SG 3:0 (14, 15, 19) võitu.

Rünnakul 60-protsendilise efektiivsusega (20-st 12) tegutsenud Nora Lember tõi võitjatele 13 (+11) ja Eva Liisa Kuivonen 11 punkti, Kerli Kubi ja Salme Adeele Hollas panustasid võõrustajate tulemusse 8 punkti. Kui võitjad lahendasid rünnakuid 42-protsendiliselt ja pallingul koguti 14 punkti, siis Võru naiskonna samad näitajad olid vaid 21% ja 3.

Kolm punkti kogunud Noortekoondis/Audentese SG tõusis tänase võiduga teiseks, Barrus/Võru Võrkpalliklubi on ühe punktiga üheksas.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN