Kiirkasiino suvetuur jätkub Leclerc Baby Cupiga Võrus, mitmed tugevad mängijad osalevad uue paarilisega

Sel nädalavahetusel peetakse Kiirkasiino rannavolle suvetuuri kolmas etapp, kui võitjad selgitatatkse Võrus Leclerc Baby Cupil.

Mehi on registreerunud 25 paari, seega toimub reedel ka kvalifikatsioonivõistlus. Naiste paare on Võrus võistlemas 14 ja nemad alustavad laupäeval kohe põhiturniiriga. Laupäeval peetakse alagrupimängud ja veerandfinaalid, pühapäeval poolfinaalid ja medalimängud, laupäeval ja pühapäeval algab võistluspäev kell 10.00. Pühapäevastest kohtumistest näeb otsepilti Postimehe vahendusel. Mängud toimuvad Tamula rannas.

Vaata kõiki osalejaid. 

Meeste turniiril ei mängi eelmise etapil esikoha võitnud Karl Jaani ja Märt Tammearu, küll aga avaetapil Rakveres võitjaks kroonitud Siim Ennemuist ja Urmas Piik.

Mitu tugevat mängijat teeb aga kaasa uue paarilisega. Nii mängivad seekord koos vennad Kaur Erik Kais ja Kaarel Kais, Kaur Erik Kaisi tavapärane paarimees Rasmus Meius püüab Võrus kõrget kohta koos Timo Lõhmusega. Dmitri Korotkovi paariline Jaan Rebel ei saa haiguse tõttu kaasa teha ja nii mängib Korotkov koos Karl Rinaldoga. Kõrgesse mängu tahavad kindlasti sekkuda ka Rakvere etapil neljandaks jäänud Siim Rantanen – Sander Talistu ning Karl Maidle – Mihkel Nuut.

Võrus on kohal kunagine noorte maailmameister Oliver Venno, kes mängib koos Steven Kabaneniga.  Eestlastele pakuvad konkurentsi ka kaks Läti ja kaks Leedu paari.

Meeste kvalifikatsioon reedel:

Kell 18.00
1) Lõhmus / Meius – Stepanov / Arumeel
2) Punculis / Namikis – Järv / Hiielaid
3) Maask / Järvpõld – Stasevicius / Bartkus
Kell 18.45
4) Luuken / Pärna – Venno / Kabanen
5) Sõna / Pomerants – Tammearu / Meilus
6) Pähn / Kangro – Arak / Tiisaar
Kell 19.30
7) Aaviste / Liinev – 1 mängu võitja
8 ) Põldma / Kahu – 2 mängu võitja
9) Stalidzans / Putnis – 3 mängu võitja

Meeste tulemused.

Meeste üldine paremusjärjestus.

Naiste turniiril ei tee seekord kaasa Eesti esiduo Heleene Hollas – Liisa Soomets, kes võitsid kindlalt suvetuuri kaks esimest etappi, ent keskenduvad nüüd MK-sarjas mängimisele. Seega on naistest suurfavoriidid puudu ja esikoha eest tõotab tulla tasavägine võsitlus.

Kohal on Tartus kolmandaks tulnud Liisa–Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen, kes püüavad koos mängides karjääri esimest etapivõitu. Kaasa teeb ka kaks Leedu paari, neist ühena Lilija Frelik – Vlada Oganauskiene, kes jäid Tartus pronksimängus alla Jürgensonile ja Kuivonenile.

Kõrgesse mängu tahavad kindlasti sekkuda Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste, Annemar Neiland – Merike Errit, noorteduo Lill Kandimaa – Liisa Põldma.

Naiste tulemused.

Naiste üldine paremusjärjestus.

Kiirkasiino rannavolle suvetuur 2022 etapid:

11.–12. juunil Rakveres ŠKODA RAKVERE Cup

18.–19. juunil Tartus JAZZ PESULAD Cup

2.-3. juulil Võrus LECLERC BABY Cup

23.–24. juulil Kloogarannas Mati Vetevoolu mälestusturniir

30.–31. juulil – Haven Kakumäe Optibet rannaareenil CREDITEA/TERAS BEACH Cup

6.–7. augustil Paides TARISTON Cup
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: