Lisaks Peetri Võrkpalliklubile jõudsid poolfinaali ka Saaremaa, Pärnu ja Sparta

Saaremaa võitis naiste esiliiga veerandfinaalseerias teistkordselt Kastre Valda, kindlustades viimasena koha nelja parema hulgas. Poolfinaalis on Saaremaa vastaseks Peetri Võrkpalliklubi.

Mellistes peetud veerandfinaalseeria avamängu 3:0 tulemusega võitnud Saaremaa oli parem ka teises mängus, kui kodupubliku rõõmuks võeti 3:0 võit. Esimeses geimis jäi põhiturniiri teine Saaremaa peale 25:19 tulemusega. Teises geimis kogus põhiturniiril seitsmendaks tulnud Kastre Vald 20 ja kolmandas samuti 20 punkti, tunnistades seega koduvõistkonna 3:0 (25:19, 25:20, 25:20) paremust.

Edasipääsu kindlustas ka Sparta (põhiturniiri 4.), võites koduväljakul peetud korduskohtumises 3:1 (25:18, 17:25, 25:20, 25:20) resultaadiga Gerardo’s Toys/Neemeco (5.) ja Pärnu Spordikool (1.), kes oli seeria teises mängus 3:0 (25:20, 25:23, 25:8) tulemusega üle Tallinna Spordikoolist (8.). Esimesena tagas koha poolfinaalis Peetri Võrkpalliklubi (3.).

Finaalkoha eest mängivad Pärnu Spordikool ja Sparta ning Saaremaa ja Peetri Võrkpalliklubi. Poolfinaalseeriad koosnevad sarnaselt veerandfinaalseeriatele kahest mängust. Poolfinaalidest pääsevad finaali kaks võitu saavutanud võistkonnad või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis rohkem punkte kogunud naiskonnad. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Gerardo’s Toys/Neemeco lõpetas hooaja viiendana, Dorpat/ Tartu vald/ Katoliku SK kuuendana, Kastre Vald seitsmendana ja Tallinna Spordikool kaheksandana.