Hollase ja Soometsa teekond Madridi MK-etapil lõppes 12 parema seas

Eesti parim naiste rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Soomets osales sel nädalal oma hooaja viimasel MK-etapil Hispaanias Madridis. Eesti esiduo alustas tugevuselt 1* etappi otse põhiturniirilt ja pääses alagrupist edasi 12 parema sekka.

Hollas – Soomets läksid C-alagrupis esmalt vastamisi Tšehhi paariga Miroslava Dunarova – Daniela Resova ning võitsid kohtumise 2:0 (21:12, 21:12). Ühtlasi tähendas võit, et eestlannad pääsesid vähemalt 12 parema sekka.

Reede õhtul mängiti alagrupi esikohale hispaanlannade Sofía González Racero ja Angela Lobato Herreroga. Selles mängus olid tulemusega 2:0 (21:18, 24:22) paremad Racero – Herrero, kes tagasid sellega koha otse veerandfinaalis.

Hollas – Soomets jätkasid laupäeval turniiri 12 parema seas, kus kohtuti Poola duoga Marta Lodej ja Melania Marcinowskaga. Tasavägise kohtumise suutsid lõpuks enda kasuks keerata poolatarid, võites 2:1 (21:15, 18:21, 15:12).

Sellega sai Hollase ja Soometsa jaoks läbi nii turniir kui ka igati edukas MK-sarja hooaeg, kust on säravaima saavutusena kaasa võtta Sofia etapi esikoht.

Vaata tulemusi.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: