Hollas ja Remmelg alustasid Mallorca MK-etappi võidukalt

Eesti rannavolle esiduo Heleene Hollas ja Liisa Remmelg alustasid Hispaanias Mallorcal toimuvat Futures taseme MK-etappi edukalt.

Otse põhiturniirilt alustanud eestlannad mängivad C-alagrupis, esimeseks vastaseks oli täna Belgia paar Sarah Cools – Lisa Van Den Vonder, kes lülitasid kvalifikatsiooni otsustavas ringis konkurentsist teise Eesti duo Eva Liisa Kuivoneni ja Liisa-Lotta Jürgensoni.

Hollas – Remmelg suutsid tasavägise kohtumise enda kasuks pöörata kolmanda geimiga, teenides seal 15:12 võidu. Esimeses geimis jäid eestlannad peale tulemusega 21:9, ent kaotasid siis teise 16:21.

Teine alagrupikohtumine grupi esikoha peale peetakse reedel kell 15.00, Eesti paari vastaseks on sakslannad Janne Uhl – Paula Schürholz, kes said esimeses alagrupimängus samuti 2:1 (24:22, 11:21, 15:12) jagu Prantsusmaad esindavatest Pia Szewcyck – Saofe Duvalist.