Tule õppima ja treenima Audentese Spordigümnaasiumi võrkpalliosakonda!

Algas kandideerimine Audentese spordigümnaasiumi võrkpalliosakonda 2022/2023 õppeaastaks. Kandideerimiseks tuleb esitada avaldus Audentese Spordgümnaasiumle hiljemalt 28. veebruariks. Kandideerimise avalduse saab esitada SIIN.

Lisaks saalivõrkpallile saavad noored esmakordselt kandideerida ka rannavõrkpalli osakonda. 

Audentesesse õppima asumise soovi korral tuleks kõigepealt ühendust võtta vastava ala treeneriga, kes tutvustab Audentese spordigümnaasiumi võimalusi.

Saalivõrkpalli treenerite kontaktid:

Andrei Ojamets: e-mail: andrei.ojamets@audentese.ee;  tel: 501 8215

Raul Reiter: e-mail: raul.reiter@audentes.ee; tel: 501 8219

Rannavõrkpalli osakonda kandideerijad saavad kirjutada Eesti Võrkpalli Liidu peasekretärile Helen Veermäele: email: helen@volley.ee.

Audentese tutvutsav video:

Audentes pakub mitmekülgseid võimalusi

Audentese Spordigümnaasiumi tüdrukute osakonna sportlastele on võistlusväljundiks mängud naiste Balti liigas ja Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel ning Eesti täiskasvanute karikavõistlustel. Lisaks on enamik Audentese SG/Noortekoondise õppur-sportlasi ka Eesti noortekoondiste kandidaadid või kuuluvad omaealiste koondisesse. Noormeeste võistkond osaleb Eesti esiliigas, samuti on enamik Audentese SG/Noortekoondise meeskonna mängijaid noortekoondiste kandidaatideks või kuuluvad omaealiste koondisesse.

Õpilaskandidaatide nimekirjade koostajaks on spordialaliidud, kes esitavad need kinnitamiseks Eesti Olümpiakomiteele (EOK). Seejärel edastab EOK kinnitatud koondnimekirja Audentese spordigümnaasiumile. Vastuvõtukomisjoni koosseisu kuuluvad Audentese, EOK ja vastava spordialaliidu esindajad.

Spordigümnaasiumi õpilastele on tagatud gümnaasiumiõpingud, majutus, toitlustus ja spordimeditsiiniline teenindus ühel territooriumil. Audentese meeskonda kuuluvad professionaalsed tunnustatud treenerid, kellest paljud juhivad spordialaliitude noorte või täiskasvanute koondisi.

Lisaks erialatreeningutele on õppur-sportlastel võimalus kasutada ka ujulat, samuti spordipsühholoogi jt tugipersonali abi.

Spordigümnaasiumi õpilastel on võimalik lisaks keskhariduse omandamisele ja treenimisele läbida ka treeneri kutsekvalifikatsiooni tasemekoolitus „Abitreener, tase 3”.

Audentese Spordigümnaasiumis on õppinud ja treeninud mitmed Eesti täiskasvanute koondise liikmed, teiste seas Kertu Laak, Liis ja Kadi Kullerkann, Anu Ennok, Robert Täht, Renee Teppan, Andri Aganits, Henri Treial ja mitmed teised.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: