Tulemused

Naised +35 medalikohad
I koht
Ülenurme naiskond kooseisus
  1. Triin Lääne
  2. Aigi Jukk
  3. Reet Alas
  4. Kadri Leiten
  5. Reet Sepp
  6. Kristi Vink
  7. Triin Käi
  8. Kristi Kivimaa
  9. Liina Kais
  10. Helle Vengerfeldt
II koht
Peetri vk Nonii kooseisus
  1. Kadri Kruus
  2. Evely Heliste
  3. Keesi Pära
  4. Triin Haidla
  5. Tiivi Püvi 
  6. Kati Nelis
  7. Anneli Saal 
  8. Evely Karvak
  9. Piret Prangel
  10. Siret Rits
  11. Kristel Siht
  12. Evelin Lepa
III koht 

VK Retro/Abloy
  1. Kirsti Toomemets
  2. Kristiina Abel
  3. Maarja Kapsi
  4. Monika Sild
  5. Karen Oja
  6. Marianne-Elisabeth Agu
  7. Annika Loper
  8. Gisela Toomesoo
 

Mehed +40 medalikohad

 
I koht
Võru kooseisus
  1. Indrek Ojasoo
  2. Jaak Kokka
  3. Ain Allas
  4. Toomas Tiidt
  5. Janno Jõela
  6. Viljo Jõela
  7. Margus Ingver
  8. Margus Kodu
  9. Ragnar Pähn
  10. Meelis Õun
  11. Kaarel Tammaru
  12. Tõnu Leemet
  13. Gunnar Sarapuu
  14. Rene Vaher
 
II koht
Narva kooseisus

  1. Korotkov Georgi
  2. Jevgrafov Aleksei
  3. Merzin Vasilij
  4. Selevko Anatoli
  5. Gluhhankov Aleksei
  6. Gluhhankov Evgeni
  7. Daniel Matuljonis
  8. Vinogradov Dmitri
  9. Joigi Ilja
  10. Kalin Dmitri
III koht
Bait Partner kooseisus 
  1. Tõnu Liik
  2. Kristjan Penu
  3. Taimo Teimann
  4. Tarmo Salong
  5. Meelis Stamm
  6. Teet Teemets
  7. Alvar Möldre
  8. Raino Sepp
  9. Tarvi Urmet
  10. Argo Ojamäe
  11. Kuldar Männilaan
  12. Margus Piik
  13. Arkadiusz Jacek Haidrowski 

 

6. etapp 14.05. 2022 Saaremaa

Naised 5 naiskonda

Grupp A

1.Ülenurme-Võru 2-0.-Põlva 2-0

2.Võru-Põlva 1-1 punktid +20,-3

Grupp B

1.Peetri VK NoNii -Retro/Abloy 2-1

2.Retro/Abloy

Kohad 1.-4.

Ülenurme-Retro 2-0 Peetri VK NoNii -Võru 2-0

1.-2.koht Ülenurme-Peetri VK NoNii 2-0

3.-4.koht Retro-Võru 2-0

Mehed 11 meeskonda

Grupp A

1.Võru-Keila VK 1-1,-A-Team 2-0 3 geimi punktid +20

2.Keila VK 3 geimi punktid +4 3.A-Team

Grupp B

1.Narva-Retro 2-0.-Saaremaa 2-0 2.Retro-Saaremaa 2-0 3.Saaremaa

Grupp C

1.Bait Partner-Tallinn 2-0,-Aruküla 2-0 2.Tallinn-Aruküla 2-0 3.Aruküla

Grupp C

1.Läänemaa-Näitused 1-1 +3 Läänemaale 2.Näitused

Kohad 1.-4.

Võru-Läänemaa 2-0 Bait Partner-Narva 1-1 +3 Bait

1,-2. Võru-Bait Partner 1-1 Võru +3

3.-4. Narva-Läänemaa 1-1 +7 Narva

Kohad 5.-8. Näitused-Keila 2-0 Tallinn-Retro 1-1 4+Tallinn

5.-6. Tallinn-Näitused 2-0

7.-8. Keila VK-Retro 1-1 +Keila

9.-11.

9.Saaremaa-A-Team 2-0 -Aruküla 2-0

10-.Aruküla-A-Team 1-1 +Aruküla 1.A-Team

Kokku 6 etappi

Naised 1.Ülenurme 14p 2.Peetri VK NoNii 15p 3.Retro/Abloy 17p 5. Võru 19p 5.Põlva/Otepää 26p

Mehed

1.Võru 12p 2.Narva 15p 3.Bait Partner 16p 4.Läänemaa 23p 5.Näitused 30p 6.Tallinn 41p

7.Retro 45p 8.Keila VK 51p 9.A-Team 52 10.Saaremaa 53p 11.Aruküla 60 p

 

5. etapp 2.-3. aprill 2022 Kääriku

Naised 5 naiskonda

1.Ülenurme-Võru 2-0,-Peetri VK NoNii 1-1,-Retro/Abloy 2-0,-Põlva/Otepää 2-0 7p

2.Võru-Peetri VK NoNii 1-1,-Retro/Abloy 1-1,-Põlva/Otepää 2-0 5p 143-118 +25

3.Peetri VK NoNii -Retro/Abloy 2-0,-Põlva/Otepää 2-0 5p 144-136 +8

4.Retro/Abloy-Põlva/Otepää 2-0 3p 5.Põlva/Otepää

Mehed 9 meeskonda

Kohad 1.-6.

1.Võru-Bait Partner 2-0,-Läänemaa 2-1,Narva 0-2,-Näitused 2-0,-A-Team 2-0 9p

2.Bait Partner- Läänemaa 2-0,-Narva 1-2,-Näitused 2-0,A-Team 2-0 8p 7-4

3.Läänemaa-Narva 2-1,-Näitused 2-0,-A-Team 2-0 8p 7-5 255-244 +11

4.Narva-Näitused 0-2,-A-Team 2-0 8p 7-5 245-238 +7

5.Näitused-A-Team 2-0 7p 6.A-Team 5p

Kohad 7.-11.

7.Tallinn-Saaremaa 3-0,-Aruküla 3-0

8.Saaremaa-Aruküla 3-2 9.Aruküla

Kokku 5 etappi

Naised 1.Peetri VK NoNii 13p1.Ülenurme 13p 3.Retro/Abloy 14p 5. Võru 15p 5.Põlva/Otepää 21p

Mehed

1.Võru 11p 2.Narva 12p 3.Bait Partner 14p 4.Läänemaa 19p 5.Näitused 24p 6.Tallinn 36p

7.Retro 37p 8.A-Team 41p 9.Keila VK 44p 9.Saaremaa 44p 11.Aruküla 50 p

 

4. etapp  Narva 12.-13. märts 2022

Naised  3 naiskonda

1.Peetri VK NoNii-Retro/Abloy 2-0,-Võru 2-0

2.Retro/Abloy-Võru 2-1   3.Retro

Mehed 9 meeskonda

Kohad 1.-6.

1.Narva-Bait Partner 2-0,-Läänemaa 0-2,-Näitused 0-2,-Võru 2-0,-Tallinn 2-0  8p 6-4 235-211

2.Bait Partner-Läänemaa 2-0,-Näitused 2-0,-Võru 0-2,-Tallinn 2-0                   8p   6-4   233-222

3.Läänemaa-Näitused 1-2,-Võru 2-1,-Tallinn 2-0                                                 8p  7-5

4.Näitused-Võru 0-2,-Tallinn 2-0                                                                            8p   6-5

5.Võru-Tallinn 0-2                                                                                                     7p

6.Tallinn                                                                                                                        6p

Kohad 7.-11.

7.A-Team-Aruküla 3-1,-Saaremaa 3-0

8.Aruküla-Saaremaa 3-0     9.Saaremaa

Kokku 4 etappi

Naised  1. Retro/Abloy 10p 1.Peetri VK NoNii 10p3.Ülenurme 12p 4. Võru 13p 5.Põlva/Otepää 16p

Mehed

1.Narva 8p 2.Võru 10p 3.Bait Partner 12p 4.Läänemaa 16p    5.Näitused 19p 6.Retro 26

7.Tallinn 29p 8.Keila VK 33p    9.A-Team 35p 10.Saaremaa 36p  11.Aruküla 41 p

 

3. etapp Kõrveküla 22.-23.01. 2022

Naised 5 naiskonda

1.Ülenurme-Põlva/Otepää 2-0,-Retro/Abloy 2-0,-PeetriVK NoNii 2-0,-Võru 2-0

2.Põlva/Otepää-Retro/Abloy 2-0,-Peetri VK NoNii 1-1,-Võru 2-0

3.Retro/Abloy-Peetri VK NoNii 1-1,-Võru 2-0 3p 141-149

4.Peetri VK NoNii-Võru 1-1 3p 137-151

5.Võru

Mehed 11 meeskonda

Kohad 1.-6.

1.Näitused-Võru 2-1,-Bait Partner 2-0,-Narva 2-1,-Läänemaa 2-0,-Retro 2-1

2.Võru-Bait Partner 2-0,-Narva 2-0,-Läänemaa 2-0,-Retro 2-0

3.Bait Partner-Narva 2-1,-Läänemaa 2-1,-Retro 2-0

4.Narva-Läänemaa 2-1,-Retro 1-2 6p geimid 5-9

5. Läänemaa-Retro 2-1 6p 4-9 punktid 235-270

6.Retro 6p 4-9 233-288

Kohad 7.-11.

7.Tallinn -Saaremaa 1-1-A-Team 2-0,Keila VK 2-0-Aruküla 2-0 7p

8.Saaremaa-A-Team 1-1Keila VK 0-2,-Aruküla 2-0 4p 140-141 0,99291

9.A-Team-Keila VK 2-0,-Aruküla 1-1 4p 139-140 0,99286

10.Keila VK -Aruküla 1-1 3p 11.Aruküla 2 p

 

Kokku 3 etappi

Naised 1.Ülenurme 7 p 2.Retro/Abloy 8p 3.Peetri VK NoNii 9p 4. Võru 10p 5.Põlva/Otepää 11p

Mehed

1.Võru 5p 2.Narva 7p 3.Bait Partner 10p 4.Läänemaa 13p 5.Retro 15p 5.Näitused 15p

7.Keila VK 22p8.Tallinn 23p 9.Saaremaa 27p 10.A-Team 28p 11.Aruküla 33 p

 

2. etapp Suure-Jaani 27.-28. november 

Naised 5 naiskonda

1.Ülenurme-Peetri VK NoNii 0-2,-Vüru 2-0,-Retro/Abloy 2-0,-Põlva/Otepää 2-0 6p 164-121

2.PeetriVK NoNii -Võru 1-1,-Retro/Abloy 1-1,-Põlva/Otepää 2-0 6p 160-128

3.Võru-Retro/Abloy 2-0,-Põlva/Otepää 2-0 5p

4.Retro/Ably-Põlva/Otepää 2-0 2p 5.Põlva/Otepää 1p

Mehed 11 meeskonda

Kohad 1.-6.

1.Võru-Narva 1-2,-Läänemaa 2-0,-Bait Partner 2-0,-Retro 2-1,-Keila VK 2-0 9p 9-3 suhe 3,0

2.Narva-Läänemaa 2-0,-Bait Partner 2-0,-Retro 0-2,-Keila VK 2-0 9p 8-3 2,67

3.Läänemaa-Bait Partner 2-1,-Retro 2-0,-Keila VK 2-1 8p

4.Bait Partner-Retro 2-1,-Keila VK 2-0 7p

5.Retro-Keila VK 0-2 6p 4-8

6.Keila VK 6p 3-8

Kohad 7.-11.

7.Näitused-Tallinn 2-0,-Saaremaa 2-0.-A-Team 2-0,-Aruküla 2-0 8p

8.Tallinn-Saaremaa 2-0,-A-Team 2-0,-Aruküla 2-0 6p

9.Saaremaa-A-Team 2-0,-Aruküla 1-1 3p

10.A-Team -Aruküla 2-0 2p 11.Aruküla 1 p

 

Kokku 2 etappi

Naised 1.Retro/Abloy 5p 1.Võru 5p 1.Peetri VK NoNii 5p 4.Ülenurme 6 p 5.Põlva/Otepää 9p

Mehed

1.Narva 3p 1.Võru 3p 3.Bait Partner 7p 4.Läänemaa 8p 5.Retro 9p 6.Keila VK 12p 7.Näitused 14p

8.Tallinn 16p 9.A-Team 19p 9.Saaremaa 19p 11.Aruküla 22 p

 

1. etapp Kohila 23.-24. oktoober 2021

Naised 4 naiskonda

1.Retro/Abloy-Võru 2-0,-Peetri VK NoNii 1-1,-Põlva/Otepää 2-0 5p

2.Võru-PeetriVK NoNii 2-0,-Põlva/Otepää 4p

3.Peetri VK NoNii-Põlva/Otepää 2-0 3p

4.Põlva/Otepää

Mehed 11 meeskonda

Grupp A 1.Bait Partner-Tallinn 2-1,-Aruküla 2-0

2.Tallinn-Aruküla 2-0 3.Aruküla

Grupp B 1.Läänemaa-Keila 2-0,-Saaremaa 2-0

2.Keila-Saaremaa 2-0 3.Saaremaa

Grupp C 1.Võru-Retro 2-0,-A-Team 2-0

2.Retro-A-Team 2-1 3.A-Team

Grupp D 1.Narva-Näitused 2-0 2.Näitused

Kohad 1.-8.

Pait Partner-Näitused 2-0, Retro-Läänemaa 2-1, Võru-Keila 2-0 Narva-Tallinn 2-1

Kohad 1.-4.

Võru-Bait Partner 2-0 Narva-Retro 2-0

1.-2.koht Narva-Võru 2-0

3,-4,koht Bait Partner-Retro 2-1

Kohad 5.-8.

Keila-Näitused 2-1 Läänemaa-Tallinn 2-0

5.-6.koht Läänemaa-Keila 2-0 7.-8.koht Näitused-Tallinn 2-0

9.A-Team-Saaremaa 2-0,-Aruküla 2-0

10.Saaremaa-Aruküla 2-0

11. Aruküla

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: