2020 EMV

2020. aasta Eesti meistrivõistlused rannavõrkpallis

M45+ vanuseklassis osales rekordiliselt 10 paari. Finaalis võitsid Kristo Meius ja Kaarel Kais 21:15 paari Mehis Täpp ja Meelis Stamm. Kolmandad olid Andrus Lehtpuu ja Rein Kopli (21 puknti), neljandad Hendrik Naar ja Maanus Jõevee (13 punkti), viiendad Priit Tammvee ja Jevgeni Gluhankov, kuuendad Tarmo Nuija ja Aivars Oll, seitsmendad Urmas Palk ja Jaanus Lillepuu, kaheksandad Enn Toming ja Ivo Toming, üheksandad Kristjan Hänni ja Kaimar Vahelaan ning kümnendad Teet Teemets ja Kaius Põtter.
N50+ vanuseklassis krooniti Eesti meistriteks Melle Vengerfeldt ja Eve Unt. Maie Rummel ja Juta Vilgelm teenisid hõbemedali.
M55+ vanuseklassis saavutasid esikoha Kaarel Kollo ja Meelis Tambets, kes kogusid 14 punkti. Jaanus Unt ja Vallo Järv tulid kaheksa võistkonna konkurentsis 10 punktiga teiseks ning Aarne Innos ja Enn Toming 7 punktiga kolmandaks.
M65+ vanuseklassis teenisid esikoha Vello Akel ja Aarne Innos. Teiseks tulid Riho Nõmmik ja Aare Ruubel ning kolmandaks Anatoli Filonenko ja Hans Kruusamäe.
M70+ vanuseklassis võitsid meistritiitli Heino Vanker ja Ülo Jammer. Hõbemedali saavutasid Oleg Žemtšugov ja Lembit Kähri ning pronksmedali Pekka Tiidus ja Rein Raidmäe. Osales kuus võistkonda.
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: