Viljandi Võrkpalliklubil veerandfinaalseerias probleeme ei tekkinud

Meeste esiliigas sai pühapäeval selgeks esimene poolfinalist, kelleks on Viljandi Võrkpalliklubi. Lisaks alustati täna neljanda veerandfinaaliga.

Veerandfinaalseeria 3:0 (25:15, 25:19, 25:20) võiduga Audentese SG/Noortekoondise üle sisse juhatanud Viljandi Võrkpalliklubi ei jätnud midagi juhuse hooleks ka teises mängus, kui kodupubliku abiga võeti 3:0 (25:21, 26:24, 25:19) võit ja kindlustati koht nelja parema hulgas. Seega jäi põhiturniiril seitsmendaks tulnud Audentese SG/Noortekoondis tänavu Viljandi Võrkpalliklubi (põhiturniiri 2.) vastu geimivõiduta, kui 0:3 kaotusega lepiti ka mõlemas põhiturniiri omavahelises kohtumises.

Kui eile toimus avavaatus kolmes veerandfinaalpaaris, siis täna sai alguse neljas veerandfinaalseeria. Põhiturniiril kuuenda koha saavutanud AB Premium/Rae vald ei suutnud kodusaalis üllatust serveerida, tunnistades põhiturniiri kolm kohta kõrgemal lõpetanud E-Service/Neemeco SK 3:1 (26:28, 25:22, 25:18, 25:20) paremust.

Kahe võiduni peetavate veerandfinaalseeriate kordusmängud on kavas 26. märtsil ja vajadusel kolmandad kohtumised 27. märtsil.