Veeda 29. veebruar võrkpalli mängides

Selle aasta veebruaris on 29 päeva, mida teed Sina sellel “üleliigsel” päeval? Võrkpallisõbrad teavad, et 29. veebruar on Üks Võrkpallipäev Lisaks!

Kaheksa aastat tagasi, 2016. aastal, tuli Euroopa Võrkpalliliit CEV välja algatusega #1DayMore4Volleyball, millega kutsuti võrkpallisõpru üles tähistama lisapäeva mängides võrkpalli. Üleskutse sai positiivse vastuvõtu, kui esimeses aktsioonis osales peaaegu 50 000 inimest, peeti 4500 võrkpallimängu 551-s Euroopa linnas. Osalejate hulgas olid lisaks amatööridele, noortele ja vanadele ka näiteks Itaalia ja Poola meeste istevõrkpalli koondised. 

Ka teine projekt aastal 2020 õnnestus hästi ja see julgustas CEV-i ka sel aastal projektiga jätkama.

Teame, et Eesti on võrkpallimaa ja Eesti Võrkpalli Liit kutsubki kõiki koole, klubisid, treeninggruppe ja sõpruskondi aktsiooniga ühinema ning korraldama 29. veebruaril võrkpalliturniiri, lihtsalt üht toredat võrkpallimängu oma pereringis või koos sõpradega. Registreeri oma üritus CEV-i ametlikul #1DayMore4Volleyball lehel siin

 

CEV on osalejatele välja pannud erinevaid auhindu, parimaid hinnatakse neljas kategoorias:

  1. Võrkpall on mäng kõigile- olenemata vanusest, füüsilisest vormist või mõnest muust takistusest;
  2. Arvestame kõigiga ja kaasame võrkpallimängu kõiki, me kõik oleme võrdsed;
  3. Mõtle välja kõige originaalsem üritus;
  4. Korralda kõige suurema osalejate arvuga sündmus;

 

Täpsema info kategooriate ja auhindade kohta leiab siitVarasemate aastate aktsioonide auhinnasaajad ja ideed leiad siitNäitame Euroopale, et Eesti on võrkpallimaa!

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: