Optibet/Teras Beach Cupil näeb mängimas Eesti esipaare ning saalikoondislasi

Eesti rannavolle Grand Prix sari jätkub 18.-20. juunil Tallinnas Haven Kakumäel, kui toimub Optibet/Teras Beach Cup. 

Kvalifikatsiooniturniir nii meestele kui naistele toimub reedel algusega kell 17.00. Põhiturniiriga tehakse algust laupäeval kell 11.00, play-offid peetakse pühapäeval.

Teiste seas on eesootaval etapil kaasa tegemas ka Eesti kaks paremat meespaari Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar, Timo Lõhmus – Dmitri Korotkov ning kaks paremat naispaari Heleene Hollas – Liisa Soomets ja Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov. Need paarid alustavad järgmisel nädalal Hollandis Haagis jahti Tokyo olümpiapiletitele.

Meestest on kohal ka eelmisel etapil kolmandaks tulnud Jaan Rebel ja Cris-Karlis Lepp ning neljandaks jäänud Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius. Naistest on end kirja pannud ka rahvuskoondise liidrite sekka kuuluvad Julija Mõnnakmäe ja Kristiine Miilen. Lisaks kodustele konkurentidele teevad taas kaasa mitmed Läti ja Leedu rannavolleduod.

Naistest tulid Tartu Jazz Pesulad Cupil võitjals Hollas – Soomets, meeste võidu viisid eelmisel etapil Lätti Arturs Rinkevics – Ardis Daniels Bedritis, kes alistasid finaalis Timo Lõhmuse – Dmitri Korotkovi.

Vaata osalejaid.

Vaata tulemusi.

Otsustavatest mängudest näeb otsepilti Postimehes.

Igal etapil antakse välja kõige väärtuslikuma mängija ehk MVP auhinnad nii meestele kui naistele. Teras Beach premeerib MVP auhinna võitjaid Teras Beachi väljakute krediidi ja särgi ning pusaga. Credit24 tunnustab parimaid 100 euroga.

Grand Prix 2021:

  • 4.-6. juuni Jazz Pesulad Cup, Tartu
  • 18.-20. juuni Optibet/Teras Beach Cup, Tallinn
  • 2.-4. juuli McDavid Cup, Pärnu
  • 16.-18. juuli Nokia Cup, Viljandi
  • 30. juuli-1. august M.V Wool Cup, Kloogaranna (Karikafinaal)
  • 13.-15. august Värska Vesi Cup, Paide (Eesti meistrivõistlused)
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: