Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu võtsid Oliver Venno ja Steven Kabanen

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste viimasele etapile tuli mängima 11 paari, teiste seas sarja üldvõidu eest heidelnud Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro.

Võitudega läbi plussringi jõudsid poolfinaali Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Ühe kaotusega tulid miinusringist vastu Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Viiendat kohta jäid jagama Rauno Kink ja Reimo Alas ning Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp.

Poolfinaalis läksid sarja üldvõitu silmas pidades kõige olulisemas mängus vastamisi Venno ja Kabanen ning Pähn ja Kangro, seekord jäid peale Venno ja Kabanen. Teise poolfinaali võitsid Helimets ja Püvi, kolmanda koha mängu Pähn ja Kangro. Meeste viimase etapi võitjateks krooniti Venno ja Kabanen.

Karikasarja üldvõidu ja Stebby 100-eurosed kinkekaardid võitsid seega Oliver Venno ja Steven Kabanen, kes kogusid kokku 130 punkti. Kaheksa etapi kokkuvõttes tulid 126 punktiga teiseks Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning 110 punktiga kolmandaks Hergo Hansman ja Siim Tammearu.

Tartu linna meistrivõistlused naistele ja meestele toimuvad Tartu Rannakeskuses 1. augustil algusega kell 16. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Meeste 8. etapi lõppjärjestus:

1. Oliver Venno – Steven Kabanen

2. Kevin Helimets – Juhan Püvi

3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

4. Sten Maask – Janno Järvpõld

5. Rauno Kink – Reimo Alas

5. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp

7. Kristjan Unt – Tamur Viidalepp

7. Aleks Mõttus – Henry Maask

9. Kurmo Külm – Raigo Mõts

9. Robin Rohula – Ronald Puhk

9. Marten Leosk – Oskar Roots

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: