Tartu Ülikool/Bigbank ja TBD Pharmatech/Kastre pääsesid karikavõistlustel veerandfinaali

Naiste karikavõistlustel selgusid täna viimased veerandfinalistid, kelleks on Tartu Ülikool/Bigbank ja TBD Pharmatech/Kastre.

Tartu Ülikool/Bigbanki ja Pärnu Spordikooli otsustav vastasseis karikavõistluste veerandfinaalkoha eest lõppes Tartu võistkonna paremusega, kui eelringi esimese mängu 3:0 võidu järel saavutati kodusaalis peetud kordusvaatuses 3:0 (25:16, 25:16, 25:14) võit. Mängu kordust saab vaadata siin. Tartu Ülikool/Bigbank kohtub kahemängulises veerandfinaalseerias tiitlikaitsja TalTechiga.

Teises eelringi paaris oli edukam TBD Pharmatech/Kastre, kes lisas kodusaalis teenitud 3:1 võidule Viimsi/Tallinna Ülikooli üle täna Tallinnas 3:0 (25:22, 25:15, 25:21) võidu. Mängu saab uuesti vaadata siin.

Veerandfinaalis läheb TBD Pharmatech/Kastre kokku eelmise aasta finalist Viljandi Metalliga. Ülejäänud kaks veerandfinaalpaari moodustavad Dorpat/Tartu vald/TKSK ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi ning Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON.

Dorpat/Tartu vald/TKSK ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi esimene veerandfinaalmäng lõppes neljapäeval kodusaalis mänginud Dorpat/Tartu vald/TKSK 3:1 paremusega, seeria korduskohtumine on kavas 25. oktoobril kell 19 Võru spordihallis. Võru naiskonna 3:0 või 3:1 võidu korral selgub edasipääseja kuldses geimis, ülejäänud resultaadid tagavad poolfinaalkoha esiliigas mängivale Dorpat/Tartu vald/TKSK võistkonnale.