Kas ilma Pulgata mängiv Pärnu suudab Tartu Bigbankile hambaid näidata?

Selle nädala esimeses Balti liiga mängus võõrustab Tartu Bigbank kolmapäeval kell 19.00 Pärnu Võrkpalliklubi. Otsepilti näeb Postimehe vahendusel. 

Tabelis on Tartu meeskond 34 punktiga teisel kohal, Pärnu meeskond hoiab 12 punktiga viimast kohta.

Vaata tabeliseisu ja ajakava.

Pärnu on pärast Hindrek Pulga meeskonnaga liitumist suutnud aastat alustada 3:1 võidu ja 2:3 kaotusega. Tartu vastu Pulk aga kaasa ei tee, sest on hõivatud töökohustustega, ütles peatreener Toomas Jasmin.

“Eelmised kaks mängu otsustasime temaga suheldes, et teeb nii-öelda ühe soojaga kaasa need. Esimeses oli ta vähe kangem, teises sekkus hästi vahetusest. Kindlasti on Hindrek meile suureks abiks ja annab vahetuste näol lisakäigu ja seda kogemust on meil igal juhul vaja. Aga saame teda kasutada siiski vähe, seega peavad põhiraskust kandma ikka need, kes seda seni on teinud,” sõnas Jasmin.

“Aasta alguse kaks esimest kohtumist olid jätkuvalt ebastabiilsed – kord mängime ja siis ei mängi. Mingit erilist rahulolu pole, aga midagi katastroofilist samuti mitte. Võtame nagu ikka mäng korraga,” sõnas juhendaja homse Tartu kohtumise eel.

Tartu alustas uut kalendriaastat kahe 3:0 võiduga RTU/Robežsardze/Jurmala üle.

Tartu peatreener Alar Rikberg ütles, et kaks eelmist kohtumist RTUga läksid ehk üllatavalt edukalt. “Selgus, et ka lätlased tulid neile mängudele sarnase ettevalmistuse pealt nagu meie ehk et pikemalt puhkuselt ja nad olid ikka hapud. Ses osas võib öelda, et ju me oleme neist lihtsalt parem võistkond, kui tulime sarnase ettevalmistuse pealt ja võitsime üsna kindlalt,” kommenteeris Rikberg.

“Pärnu mängule vaadates, siis nad said aasta lõpus kätte hea hoo. Mis on ka loogiline, sest neil on üsna noor tiim ja nad on saanud korralikult trenni teha ja mängus põhiraskust kanda. Aga jätkuvalt on murekohaks stabiilsus, ilusad hetked vahelduvad kehvadega. Nende relv on aga serv – heal servipäeval suudavad nad kõik meeskonnad hätta mängida. Ja ka meie peame selleks valmis olema,” lisas Rikberg.

Ülejäänud selle nädala kohtumised peetakse laupäeval ja pühapäeval.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: