TalTech ja Selver lähevad Lätti ja Leetu punkte püüdma

Sel nädalavahetusel toimub Credit24 Meistriliigas kolm kohtumist. Liigatabelis kolmandal kohal olev TalTech sõidab Lätti ning teist kohta hoidev Tallinna Selver Leetu. 

Heas hoos olev TalTech kohtub reedel, 19. novembril kell 19.00 SK Jēkabpilsi Lūšiga (vaata live-skoori) ning laupeäval, 20. novembril kell 18.00 Daugavpilsi Ülikooli/Ezerzemega (vaata live-skoori).

Janis Sirelpuu juhendatav meeskond hoiab tabelis 12 punktiga kolmandat positsiooni, viiest mängust on võidetud neli. Jekabpils on ühe võidu ja 3 punktiga viies ja Daugavpils pole suutnud kolme mänguga võiduarvet avada.

Sirelpuu ütleb, et Lätti minnakse 6 punkti järele. “Kindlasti läheme maksimumi võtma, vähemaga ei saaks rahulduda meie seniste tulemuste pealt. Kuigi Jekabpils on kodusaalis kindlasti vastik vastane ja Daugavpilsi osas ei tea, millise koosseisuga nad täpselt tulevad. Lisaks reisime me mänguga samal päeval ja ei tea, kuidas see meestele mõjuda võib,” sõnab Sirelpuu, kes on hooaja senise käiguga pigem rahul.

“Tabeliseisu ja tulemuste üle ei saa kurta. Pärnu ja Selveri vastu 3 punkti saada on loomulikult hea. Samas, nagu klassikud ütlevad, siis kunagi ei saa päris rahul olla ja alati saab paremini. On kohti, kus saame kõvati juurde panna,” lisab juhendaja.

Tallinna Selver mängib laupäeval kell 16.00 võõrsil Leedu esiklubiga Gargzdai Amber-Arlanga (vaata live-skoori).

Selver on tabelis teine, seitsmest mängust on võidetud viis ja punkte koos 15. Gargzdai on 9 punktiga neljas.

Mängudele pääseb vaid COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõendi alusel või COVID-19 läbipõdemise tõendiga. COVID tõendit peavad esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Lisaks tuleb mängudel kanda maski.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: