Selver/TalTech alistas liidrita mänginud Võru Barruse

Meeste Balti liiga nädal algas Selver/TalTechi ja Võru Barrus Võrkpalliklubi kohtumisega, kus jäi 3:0 (26/24 25/17 25/15) peale Tallinna klubi.

Tasavägine oli vaid avageim, kus olid oma võimalused ka Võru meeskonnal, ent neid ei suudetud realiseerida. Ülejäänud kahes vaatuses jooksis pealinna klubi mäng paremini ja tabelisse kirjutati kindlalt 3 punkti.

Selver/TalTech on liigatabelis 40 punktiga teisel kohal, neist eespool asub sama punktide arvuga Tartu Bigbank, kel on kaks mängu vähem peetud. Võru meeskond jätkab kuuendal kohal 16 punktiga.

Vaata ajakava ja tabeliseisu.

Rünnakul väga ühtlaselt tegutsenud Selver/TalTechi edukaim oli täna 13 punktiga (+10) Jan Markus Üprus, 11 punkti kanti nii Marx Aru (+6) kui Oliver Orava (+3) arvele. Tallinna klubi vastuvõtt oli 55% nagu ka rünnak, blokiga saadi 10 punkti (neist neli pani sidemängija Leo Meyer) ja servil löödi 7 ässa ja tehti 12 viga.

Võru meeskond pidi täna hakkama saama oma rünnakuliidri Matthew Slivinskita, kes haigestus. Esimese mängu tegi Võru ridades aga Edvarts Buivids, kes panustas 9 punkti (+2). Võru resultatiivseim oli 12 punktiga (+6) John Hatch. Võru vastuvõtt oli 39%, rünnak 40%, blokist saadi 4 ja servilt 1 punkt (7 viga).

Järgmised mängud peetakse nädalavahetusel. Laupäeval kohtub Pärnu VK kodusaalis RTU/Robežsardze/Jurmalaga. Pühapäeval lähevad vastamisi Bigbank ja Barrus ning Selver/TalTech ja RTU.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: