Saaremaa võitles end Selveri vastu 0:2 kaotusseisust võiduni

Saaremaa Võrkpalliklubi võitles end Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria kolmandas mängus Selver Tallinna vastu raskest seisust võiduni.

Selver juhtis enne tänast poolfinaali mängudega 2:0 ja oli seega finaalist võidu kaugusel, Saaremaal omakorda oli selg vastu seina. Tänane mäng algas samuti pealinna klubi dikteerimisel, kaks esimest geimi võideti vastavalt 25:20 ja 27:25. Kolmandast vaatusest kujunes tõeline põnevusetendus ja selle keerasid enda kasuks Saaremaa mehed, tulemuseks 29:27. Neljandas geimis oli Saaremaa üleolek kindel (25:16), neljanda geimi võitis Saaremaa 15:12 ja teenis seeria esimese võidu. Vaata statistikat.

Saaremaa resultatiivseim oli täna 20 punktiga (+9) Hindrek Pulk, 16 punkti (+8) panustas Keith Pupart, 14 (+13) Sauli Sinkkonen ja 12 (+5) Carlos Wennder Lopes. Täna Puparti kõrval teise nurgaründajana tegutsenud Markus Uuskari arvele kogunes 11 punkti (-2).  Saaremaa vastuvõtt oli 48%, rünnakuid realiseeriti 51-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 15 (Sinkkonenilt 6 ja Lopeselt 5 sulustamist) ning servil löödi 4 ässa ning eksiti 19 pallingul.

Selveri meeskonna rünnakuid vedasid Renee Teppan (24 punkti, +9) ja Oliver Orav (19 punkti, +11). 10 silma (-1) lisas Andrus Raadik. Selveri vastuvõtt oli 58%, rünnak 45%, blokist saadi 7 ja servilt 5 punkti (22 viga).

Seeria neljas mäng toimub pühapäeval kell 17.00.

Teises poolfinaalseerias juhib Bigbank Tartu 2:0 Pärnu Võrkpalliklubi vastu.

Selver Tallinn – Saaremaa VK, üldseis 2:1

3.03 kell 19.00 Saaremaa VK vs Selver Tallinn 0:3

7.03 kell 17.00 Selver Tallinn vs Saaremaa VK 3:0

10.03 kell 19.00 Saaremaa VK vs Selver Tallinn 3:2