Saaremaa ja Selver avavad Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaalid

Sel nädalal toimub esimene poolfinaal Aadu Luukase karikavõistlustel, kui laupäeval kell 17.00 lähevad Kuressaares vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn. Mängu näeb otsepildis Postimehes.

Samad meeskonnad olid eelmisel nädalal vastamisi Credit24 Meistriliigas ning see mäng lõppes Selveri 3:1 võiduga. Ühtlasi tähendas see Saaremaa jaoks hooaja esimest kaotust.

Saaremaa ja Selveri paari korduskohtumine peetakse Audentese spordihallis 2. detsembril kell 19.00. Veerandfinaalis alistas Saaremaa esiliigaklubi Tallinna Ülikooli ja Selver oli parem Pärnu Võrkpalliklubist.

Saaremaa meeskonna kapten Keith Pupart tunnistas, et Selver oli viimases omavahelises mängus näljasem, ent karikavõistlustel loodab ta oma meeskonnalt paremat esitust. “Tundus, et nad tahtsid rohkem, me jäime kuidagi pehmeks. See ei olnud meie mäng. Arvan, et iga mees vaatab korra peeglisse ja paneb natuke juurde ja arvan, et oleme laupäeval teist nägu,” sõnas Pupart klubi Facebooki lehe vahendusel.

Teises poolfinaalis kohtuvad järgmisel laupäeval ja pühapäeval Bigbank Tartu ja TalTech. Bigbank oli veerandfinaalis üle esiliigaklubist LotusTimber/Neemecost, TalTech alistas samuti esiliigas mängiva Viljandi Võrkpalliklubi.

Finaali pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Karikafinaal toimub nii naistele kui meestele 22. detsembril meestest kõrgema asetusega (2018/2019 EMV) finalisti kodusaalis, saali puudumisel või muul põhjusel loobumisel teise asetusega võistkonna kodusaalis.

Saali on koos korraldajate (sh turvateenuse pakkujad), osalejate, osalejate taustajõudude ja pealtvaatajatega lubatud kuni 250 inimest, seejuures ei tohi inimeste arv ületada 50% täituvust ning tagatud peab olema inimeste hajutatus. Pealtvaatajad peavad kandma maski.

Pileteid saab osta Piletikeskusest.

Vaata karikavõistluste tulemusi.

Poolfinaalide ajakava:

Saaremaa VK – Selver Tallinn   

28.11 kell 17.00 Kuressaare SH LIVE-SKOOR

02.12 kell 19.00 Audentese SH LIVE-SKOOR

TalTech – Bigbank Tartu         

5.12 kell 19.00 TalTech SH LIVE-SKOOR

06.12 kell 18:00  Tartu Ülikooli SH LIVE-SKOOR

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: