Riias toimuvad U16 j U18 rannavolle EEVZA meistrivõistlused, Eestit esindab 11 paari

Läti pealinnas Riias peetakse 22.-23. augustil U16 ja U18 vanuseklasside Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlused nii noormeestele kui neidudele, kus Eestit esindab 11 paari. Esmaspäeval peetakse alagrupiturniir, teisipäeval play-offid.

U18 vanuseklassis osalevad noormeeste arvestuses lisaks Eestile Läti ja Ukraina noored rannavõrkpallurid. Eestil on väljas Tristan Täht ja Mati Juus ning Kristjan Unt ja Ralf Aros. Treener on Rando Ringmets.

Neidudest mängib selles vanuses kolm paari: Lill Kandimaa – Carmel Vares, Karlotta Kattai – Liisa Põldma, Maarja Alik – Maria Alik. Nemad konkureerivad Läti, Leedu ja Ukraina eakaaslastega. Treeneritena on noori juhendamas Jaanika Jakobson ja Hendrik Rikand.

Tulemusi ja ajakava näeb siit. 

U16 arvestuses esindavad Dmitri Korotkovi juhendatavat noormeeste Eesti koondist Artur Tšuhnenkov – Daniil Verhogljad, Patrick Saimre – Carl Kreek ja Toomas Patrik Parijõgi – Joonah Marten Üprus. U16 turniiril osalevad lisaks Läti ja Ukraina paarid.

U16 neidudest mängivad Riias Marta-Mia Ploomipuu – Hannemai Hanimägi, Anette Arak – Rebecca Pent ja Krike Liise Lukas – Emma Lust. Lisaks eestlannadele osalevad Ukraina ja Läti võistkonnad. Eesti koonidse treeneriteks on Laos Lukas, Kertti Külm ja Argo Arak.

Tulemusi ja ajakava näeb siit.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: