Rahvusnaiskond pidi teises kontrollmängus tunnistama Ungari paremust

Eesti naiste koondis kohtus täna teistkordselt Ungariga ja sai 1:3 (19:25, 16:25, 25:22, 20:25) kaotuse, mängiti ka lisageim, mille võitsid eestlannad 25:20.

Eile said eestlannad sama vastase vastu 3:1 võidu.

Tänases kohtumises said Eesti poolel rohkem mänguaega need, kes eile ei mänginud. Meie naiskonna resultatiivseimaks 15 punktini (+11) jõudnud Kadi Kullerkann (oli platsil kõik viis geimi). Samapalju mänguaega saanud Laura Parts panustas 13 silma (+5), Nette Peit jõudis nelja geimiga 12 punktini (+5).  Ungarile tõi 22 punkti (+20) Anett Nemeth.

Eesti vastuvõtt oli 41%, rünnakuid lahendati 36-protsendiliselt, taas oli Eesti veenvalt üle blokis – 13 vs 7. Serviga teeniti 8 punkti ja eksiti 14 pallingul. Ungari vastuvõtt oli 42%, rünnak 45%, serviga saadi 11 punkti (eksiti 17 servil).

Järgmisel nädalal peab Eesti koondis kontrollkohtumisi Paides, kus vastaseks Austria.