Rae SK/VIASTON ja TÜ/Bigbank mängivad Balti liiga finaalturniiri koha eest

Naiste Balti liigas selguvad nädalavahetusel kõik poolfinalistid, kui kahe võiduni peetavates veerandfinaalseeriates toimuvad kordus- ja vajadusel kolmandad mängud.

Tartu Ülikool/Bigbank võib poolfinaalkoha kindlustada laupäeval kell 18 algavas kohtumises, kui Kaunases on kavas veerandfinaalseeria teine mäng. Tartus toimunud esimeses vastasseisus võitis koduvõistkond 3:0 tulemusega tiitlikaitsja Kaunas-VDU naiskonda. Leedulannade võidu korral toimub kolmas mäng 25. veebruaril kell 12 samuti Kaunases.

Laupäeval peavad veerandfinaalseeria teise mängu ka Rae Spordikool/VIASTON ja VK Jelgava, kes kohtuvad kell 15 Tuule spordihoones. Sissepääs mängule on pealtvaatajatele tasuta.

Seeria avavaatus lõppes võõrsil mänginud Rae naiskonna 3:0 paremusega. Jelgava naiskonna võidu korral selgub edasipääseja pühapäeval kell 12 Jüri spordihallis algavas mängus.

1.-2. märtsil toimuvale nelja võistkonna finaalturniirile on koha kindlustanud põhiturniiri parim naiskond TalTech, kes mängis veerandfinaalis kahel korral 3:0 tulemusega üle Audentes SG/Noortekoondise. Neljanda poolfinalisti selgitavad veerandfinaalseeria 3:2 võiduga avanud RSU/MSG ja Riia Võrkpallikool/LU.