Meistrite liigas tulevad sel nädalal väljakule Treial, Vanker, Tammearu ja Aganits

Sel nädalal peetakse järjekordsed mängud Euroopa tugevaimas klubisarjas Meistrite liigas ja platsile on oodata ka eestlasi.

B-alagruppi kuuluv Henri Treiali ja Renet Vankeri koduklubi Maaseiki Greenyard kohtub kolmapäeval, 26. jaanuaril kell 18.00 (Eesti aeg) võõrsil Moskva Dünamoga (vaata otsepilti Eurovolley.TV vahendusel). Kui Treial on põhimehena Maaseiki eest eurosarjas juba häid mänge teinud, siis alles hiljaaegu klubiga liitunud Vanker saab oma võimeid sel tasemel esmakordselt proovile panna.

Maaseik on alagrupis seni võiduta ja asub seega neljandal kohal, Dünamo on kolme võiduga esimene.

A-alagrupis läheb Märt Tammearu tööandja Roeselare Knack teisipäeval, 25. jaanuaril kell 19.00 samuti võõral väljakul vastamisi Poola klubi Jastrzebski Wegieliga (vaata otsepilti Eurovolley.TV vahendusel).

Samasse alagruppi kuuluvad Andri Aganits ja VfB Friedrichshafen võõrustavad kolmapäeval kell 21.00 kodusaalis Bulgaariga klubi Pazardžiku Hebari (vaata otsepilti Eurovolley.TV vahendusel).

Alagrupis on Roeselare ühe võiduga teine, Wegiel on kolme võiduga liider. Aganitsa tööandja jätkab võiduta neljandal kohal, Hebar on kolmas.

Vaata tabeliseise ja tulemusi.

Möödunud nädalal tagasid Robert Täht ja Belchatowi Skra CEV Cupil pääsu veerandfinaali, saades kaheksandikfinaali kordusmängus Bulgaaria klubi Burgase Neftohimiku üle 3:1 (25:10, 24:26, 25:15, 25:14) võidu ja tagades edasipääsu. Täht kaasa ei teinud.

Avamäng oli võidetud 3:2, seal tõi Täht 18 punkti. Veerandfinaalis on Belchatowi vastaseks Rumeenia klubi Galati Arcada, avamäng tomub 1. veebruaril.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: