Paide Võrkpalliklubi tähistab 22. sünnipäeva segavõistkondade turniiriga

Paide Võrkpalliklubi korraldab 24. veebruaril E-Piim spordihallis segavõistkondade turniiri, et tähistada enda 22. sünnipäeva.  

Võistlused saavad alguse 24. veebruaril kell 10 ja maksimaalselt saavad osa võtta 20 võistkonda. Mängitakse kolmel normaalmõõtmetega väljakul ning korraga on platsil kolm nais- ja kolm meesmängijat. Mängude süsteem selgub eelregistreerimise lõppedes.

Registreerumine toimub SIIN kuni 14. veebruarini. Osavõtumaks on ühe mängija kohta 25 eurot ning see sisaldab lisaks päeva jooksul toimuvatele toredatele võrkpallilahingutele õhtusööki koos tantsumuusika ja auhindadega.

Osavõtumaks tasuda Paide Võrkpalliklubi a/a EE411010220008072017 SEB, märgusõna “VÕRKPALLITURNIIR ja VÕISTKONNA NIMI”. Viimane osavõtutasu ülekandmise päev on 20. veebruar. Osavõtumaksu tasumisega loetakse võistkond registreerituks. Soovi korral väljastab klubi arve.

Võistluste pidulik lõpetamine toimub Veskisilla kalamajas sama päeva õhtul kell 19.30, kus autasustatakse parimaid, tublimaid, edukamaid ja osavamaid. Üritust toetavad: OÜ Veltsi Reisid, Järvamaa Spordiliit, Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, Paide Pizzakiosk ja Pigipada.

Lisainfo: Piret Reinfeld, 5042105

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: