Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmanda etapi läbisid kaotuseta Pikk ja Kure-Pohhomov

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmandat etappi alustas 12 paari, kes paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabelipunktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta üldliidrid Liina Kais ja Kadi Kalm ning sel hooajal esmakordselt Nõo sarjas kaasa löönud Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov. Miinusringist tulid võitjatena välja ning pääsesid poolfinaali Annabel Huik ja Helen Hunt ning SK Duo noored Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai. Viiendat kohta jäid jagama Reet Alas ja Margit Antson ning Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa.

Poolfinaalidest läksid võidukana edasi Kais ja Kalm ning Pikk ja Kure-Pohhomov, finaalis olid tulemusega 2:1 paremad Pikk ja Kure-Pohhomov. Pronksimängus tuli Duo noortel tunnistada kogenumate paremust. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad 56 punktiga Kais ja Kalm, teist kohta jagavad 40 punktiga Huik ja Hunt ning Kattai ja Jürgenson.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste neljas etapp toimub Rannakeskuses 7. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Naiste 3. etapi lõppjärjestus:

1. Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov

2. Liina Kais ja Kadi Kalm

3. Annabel Huik ja Helen Hunt

4. Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai

5. Reet Alas ja Margit Antson

5. Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa

7. Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne

7. Helerin Hansman ja Kadri Leiten

9. Lill Kandimaa ja Carmel Vares

9. Jaanika Unt ja Mailis Pajumägi

9. Laura Laas ja Sandra Roos

9. Marge Läll ja Heidi Tuul

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: