Liidrite duelli võitnud Tallinna Ülikool taastas esikoha

Meeste esiliiga tänane võistluspäev pakkus liidrite duelli, kui omavahel läksid vastamisi Tallinna Ülikool ja E-Service/Neemeco SK. Eeldatav põnevuskohtumine kestis 68 minutit ja pakkus pealtvaatajatele kolm geimi.

Mõlemad meeskonnad läksid tänasele mängule vastu teadmisega, et võidu korral lõpetatakse võitluspäev turniiritabeli esikohal. Enne tänast teisel kohal paiknenud Tallinna Ülikool jäi esimeses geimis peale 25:11 ja teises 25:23 tulemusega. Kolmandas geimis oli kodusaalis mänginud TLÜ parem 25:15 tulemusega, saavutades seega 3:0 (25:11, 25:23, 25:15) võidu. Võitjate poolel oli parimas hoos 14 punkti toonud Karl Maidle, Richard Orutar tõi kaotajatele 10 punkti.

Võru Võrkpalliklubi mängis koduväljakul 3:0 (25:21, 25:13, 25:18) resultaadiga üle ainsana võiduta jätkava Põltsamaa Võrkpalliklubi ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:0 (25:15, 25:21, 25:17) Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse. Viljandi Võrkpalliklubi võitis võõrsil 3:0 (25:15, 25:13, 25:21) BIGBANK/SK Duo ja AB Premium/Rae vald samuti võõral väljakul 3:1 (21:25, 25:21, 26:24, 26:24) IMsport/Järvamaa.

Taaskord turniiritabeli tippu tõusnud Tallinna Ülikoolil on parimana koos 11 võitu ja teiseks kerkinud BMF/Rakvere Võrkpalliklubil samuti 11 võitu, kuid punkte on meeskondadel kirjas vastavalt 33 ja 29. E-Service/Neemeco SK järgneb kolmandana 10 võiduga.

Pühapäeval võõrustab E-Service/Neemeco SK Audentese SG/Noortekoondist, Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus IMsport/Järvamaad, ESTNOR/Kiili Tallinna Ülikooli, Viljandi Võrkpalliklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja Põltsamaa Võrkpalliklubi BIGBANK/SK Duot. Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse ja IMsport/Järvamaa mäng on otseülekandena nähtav SIIN.