Ainsana kaotuseta jätkav TalTech kindlustas eduseisu, TÜ/Bigbankile raske võit

Neljapäeval toimus naiste Meistriliigas liidrite duell, kui vastamisi läksid seni kaotuseta püsinud võistkonnad Viljandi Metall ja TalTech. Võistluspäeva teine mäng kujunes viiegeimiliseks.

Tabelijuhi TalTechi ja teist kohta hoidnud Viljandi Metalli kohtumine kujunes ühepoolseks, kui Viljandi spordihoonesse kogunenud pealtvaatajad nägid külaliste kolme kindlat geimivõitu. Esimeses ja teises geimis kogusid võõrustajad 17 punkti, kolmandas loovutas TalTech 18 punkti, mis tähendas pealinna naiskonna 3:0 (25:17, 25:17, 25:18) mänguvõitu. Mängu statistika ei ole kättesaadav.

Täiseduga jätkav TalTech on nelja mänguga kogunud 12 punkti, kahe võidu kõrvale esimese kaotuse saanud Viljandi Metall langes kuue punktiga teiselt kohalt kolmandaks.

Tartu Ülikool/Bigbank saavutas hooaja kolmanda võidu, kui võõrsil õnnestus välja tulla 1:2 kaotusseisust ja võtta magus 3:2 (24:26, 25:19, 27:29, 25:20, 15:11) mänguvõit kodupubliku ees mänginud Pärnu Spordikooli üle. Seejuures oli tartlannadel kolmandas geimis 24:21 eduseisus kasutada kolm ja hiljem veel kaks geimpalli, kuid ühtegi neist kolmanda geimi võiduks realiseerida ei suudetud. Täpne statistika hetkel kättesaadav ei ole.

Neljandalt kohalt teiseks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbank on nelja mänguga teeninud seitse punkti, kuuendana jätkaval Pärnu Spordikoolil on kolmest kohtumisest koos neli punkti. Laupäeval kell 13 võõrustab Pärnu esindus TalTechi ja Viljandi naiskond kell 14 Tartu Ülikool/Bigbanki.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN