Hiiumaa võrkpalliturniir toimub juba 65. korda

Hiiu Leht ja Hiiumaa Võrkpalliklubi kutsuvad auväärse 65. toimumiskorrani jõudvale Hiiumaa Võrkpalliturniirile, mis toimub 13. augustil algusega kell 10 Kärdla staadionil.

Turniir toimub elektrooniliselt eelregistreeritud nais- ja meeskondade vahel ühe päeva jooksul. Mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi lühendatud geimidega.

Aastapäeva turniirile on oodatud mängima kuni 40 võistkonda ja ligi 320 võrkpallurit. Osalejate registreerimine algab 21. mail ja kestab 1. augustini või kohtade täitumiseni.

Sportlaste nimeline ülesandmine toimub võistluseelsel nädalal elektrooniliselt. Kõik võistkonnad kinnitavad oma kohaloleku võistluspaigas ajagraafiku järgi.

Hiiumaa loomeettevõtluse arendamiseks ning turniiri eristumiseks muudest võistlustest mängitakse kodusaare klaasikunstnike, Kalli Seina autorikarikatele ja Anne-Liis Lehe medalitele. Karikavõitjad selguvad alagruppide tugevamate seast, ülejäänud võistlevad Väikesele karikale. Võistluspäev kestab orienteeruvalt kella 18ni. Autasustamine algab pärast finaalmängude lõppu.

Turniiri korraldab Hiiumaa Võrkpalliklubi korraldustoimkond koosseisus Siiri Sülla ja Kadi Kiiver. Võistluse järjepidevuse kandja on ajaleht Hiiu Leht, mida nüüd annab välja OÜ Hiiu Meedia.

Turniiri peamine teavituskanal on Facebooki ürituse leht “65. Hiiumaa võrkpalliturniir 2022”.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: