Naiste karikavõistlustel selguvad viimased poolfinalistid

Käimasoleval nädalal selguvad naiste karikavõistluste viimased poolfinalistid, kui kolmes veerandfinaalpaaris toimuvad korduskohtumised.

Seni on koha poolfinaalis kindlustanud esiliigas mängiv Dorpat/Tartu vald/TKSK, kes ootab vastast paarist TBD Pharmatech/Kastre ja Viljandi Metall. Esimeses mängus võttis 3:1 võidu Tartu naiskond.

Kahemängulise seeria kordusvaatus toimub 16. novembril kell 19.30 Viljandi spordihoones, kus koduvõistkond vajab edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused viivad poolfinaali TBD Pharmatech/Kastre.

Teisel tabelipoolel on poolfinaalkohale lähedal Rae Spordikool/VIASTON ja tiitlikaitsja TalTech, kes võtsid veerandfinaalseeria esimeses mängus 3:1 võidu. Rae Spordikool/VIASTON ja Audentese SG/Noortekoondis selgitavad edasipääseja teisipäeval kell 19 Jüri spordihoones algavas mängus ning TalTech ja Tartu Ülikool/Bigbank 16. novembril kell 19.30 TalTechi spordihoones algavas kohtumises.