Eestlaste koduklubid langesid eurosarjades konkurentsist, Hurt mängis ka kuldset geimi

Kolmapäeval toimunud eurosarja mängudes eestlaste koduklubisid edu ei saatnud.

Meistrite liiga kolmanda eelringi korduskohtumises kaotas Karli Alliku koduklubi Sastamala Valepa Lissaboni Benficale 1:3 (16:25, 25:20, 23:25, 18:25) ja langes seega konkurentsist. Benfica pääses aga Meistrite liiga alagrupiturniirile.

Allik tõi Sastamala resultatiivseimana 12 punkti (+6).

Vaata tulemusi.

CEV Cupi 1/32-finaali kordusmängus kohtus Stefan Kaibaldi tööandja Bleiburgi Zadruga Aich/Dob (Austria) aga Sloveenia klubi Kamniku Calcitiga. Avamängu võitis Kamink 3:1 ja eile jäi tulemusega 3:2 (25:20, 25:23, 18:25, 21:25, 15:11) peale samuti Kamnik, tagades seega pääsu järgmisse ringi.

Kaibald tegi kaasa kogu mängu ning panustas 10 punkti (+5).

Albert Hurt ja Herrschingi (Saksamaa) meeskond mängisid samas sarjas teistkordselt Šveitsi klubi Lindareni Amriswiliga. Esimeses kohtumises jäi 3:2 peale Amriswil ning eile võitis 3:2 (25:22, 25:23, 23:25, 25:27) Herrsching, mis tähendas, et edasipääseja otsustas kuldne geim. Selle võitis 15:11 Amriswil.

Hurt tegi taas suurepärase esituse, tuues 17 punkti (+11).