Meeste esiliigas sai näha kaht viiegeimilist lahingut

Täna peeti meeste esiliigas kuus mängu, millest neli lõppesid koduvõistkonna võiduga. Koguni kahes mängus läks võitja selgitamiseks vaja viit geimi.

Avageimi võitnud Viljandi Võrkpalliklubi seejärel enam geimivõiduni ei jõudnud, jäädes võõrsil 1:3 (17, -19, -14, -20) alla Tallinna Ülikoolile. Turniiritabeli tipus jätkav E-Service/Neemeco SK võitis kodupubliku abiga 3:0 (16, 17, 19) Võru Võrkpalliklubi, Eesti Maaülikool 3:2 (19, -19, 19, -23, 10) Audentese SG/Noortekoondise ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:2 (-23, 19, -19, 12, 12) IMsport/Järvamaa.

Võõrsil olid edukad Saaremaa ja ESTNOR/Kiili, võites vastavalt 3:1 (16, 16, -19, 16) Bigbank/SK Duo ja 3:1 (24, 22, -19, 14) Põltsamaa Võrkpalliklubi. Bigbank/SK Duo ja Saaremaa mängu kordus on nähtav SIIN ning Eesti Maaülikooli ja Audentese SG/Noortekoondise kohtumise kordus SIIN.

Pühapäeval sõidab Eesti Maaülikool külla E-Service/Neemeco SK-le, kes mõlemad alustasid esiliigat maksimaalse kuue punktiga. Tallinna Ülikool mängib võõrsil Audentese SG/Noortekoondisega, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Võru Võrkpalliklubiga, AB Premium/Rae vald Estnor/Kiiliga, Saaremaa Viljandi Võrkpalliklubiga ja Põltsamaa Võrkpalliklubi IMsport/Järvamaaga. Audentese SG/Noortekoondise ja Tallinna Ülikooli vastasseis on nähtav SIIN.

E-Service/Neemeco SK-l ja Eesti Maaülikoolil on turniiritabelis parimatena kirjas kolm võitu, Saaremaa, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja AB Premium/Rae vald järgnevad kahe võiduga.