Kindla võidu võtnud Tallinna Ülikool/Kikas kindlustas esikohta

Naiste Meistriliigas kindlustas esikohta Tallinna Ülikool/Kikas, saavutades kümnenda võidu.

Võõrsil mänginud Tallinna Ülikool/Kikas õigustas igati tabelijuhi staatust, kui Rae Spordikool/VIASTON üheski geimis 20 punktini ei jõudnud. Avageimis sai kodupublik omade punktivõidu üle rõõmustada 15 korral. Teises ja kolmandas geimis kogusid võõrustajad vastavalt 18 ja 16 punkti, leppides seega 0:3 (15:25, 18:25, 16:25) kaotusega.

Raigo Tatriku juhendatavas Rae Spordikool/VIASTONis said täna mänguaega kõik 14 mängijat, resultatiivseimana kogus Hanna Pajula 8 punkti. Maren Mõrd tõi võitjatele 13 ja Raili Kont-Kontson 11 punkti. Külalised olid täna heas hoos nii rünnakul, näidates 41-protsendilist efektiivsust, kui blokis, kus koguti 10 punkti. Kaotajate samad näitajad olid 26% ja 4. Samuti oli Tallinna Ülikool/Kikas kindlam vastuvõtul – 54%-37%. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Ühe kaotuse kõrvale kümnenda võidu noppinud Tallinna Ülikool/Kikas hoiab 29 punktiga esikohta, edestades lähimat jälitajat Tartu Ülikool/Bigbanki viie punktiga. Rae Spordikool/VIASTON jätkab kuue punktiga kuuendal kohal. Reedel kell 19 võõrustab Rae Spordikool/VIASTON koht madalamal paiknevat TBD-Biodiscovery Tartut, keda põhiturniiri esimeses ringis võõrsil 3:1 tulemusega võideti. Reedesele vastasseisule saab kaasa elada SIIN.