TÜ/Bigbanki peatreener Hendrik Rikand medalimängude eel: loodetavasti oleme poolfinaalist kosunud

Naiste Meistriliiga 3.-4. koha seerias alustavad laupäeval kahvatuima medali püüdmist Tartu Ülikool/Bigbank ja Audentese SG/Noortekoondis, kes mängivad kahe võiduni. 

Tartu naiskonna peatreener Hendrik Rikand raputas poolfinaalseeria kaotuse järel endale tuhka pähe: “poolfinaalile tagasi vaadates, siis on raske midagi konkreetset välja tuua, aga ilmselt võib kirjutada selle rohelise peatreeneri arvele.”

Siiki loodab juhendaja hooaja medaliga lõpetada. “Tahaks loota ja uskuda, et oleme poolfinaalist kosunud ning läheme pronski eest võitlusse. Kindlasti tahame seda medalit ja teeme selle nimel pingutusi. Audentese SG/Noortekoondisega on meil terve hooaja lõikes olnud põnevad vastasseisud ja vaevalt algav seeriagi teistmoodi on,” rääkis Rikand.

Põhiturniiril mängiti omavahel viiki, kui Tartu esindus võttis kodusaalis 3:0 võidu, Tallinnas peetud mäng lõppes Audentese SG/Noortekoondise 3:0 paremusega. Balti liiga põhiturniiril kohtuti ühel korral, kui tartlannad jõudsid 3:0 võiduni. Eesti karikavõistluste poolfinaalseerias teenis Tartu naiskond koduväljakul 3:2 võidu, kuid võõrsil jäädi vastasele 0:3 alla ja finaali ei jõutud.

Seeria esimene mäng on kavas laupäeval kell 16 Tartu Ülikooli Spordihoones ja teine 7. aprillil kell 19 Audentese Spordihoones. Vajadusel kolmas kohtumine leiab aset 10. aprillil kell 13.30 Tartus. Kõikide mängude otseülekanded on nähtavad SIIN

 

Naiste Meistriliiga pronksmedaliseeria ajakava:

3. aprill kell 16 Tartu Ülikooli Spordihoone. Tartu Ülikool/Bigbank – Audentese SG/Noortekoondis Otseülekanne

7. aprill kell 19 Audentese Spordihoone. Audentese SG/Noortekoondis – Tartu Ülikool/Bigbank Otseülekanne

10. aprill kell 13.30 Tartu Ülikooli Spordihoone. Tartu Ülikool/Bigbank – Audentese SG/Noortekoondis Otseülekanne

 

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: